Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Access Remote PC 5.2

Kategoria: Sterowanie komputerem
Producent: access-remote-pc.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1606

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Access Remote PC 5.2

Dostępny za free Access Remote to program, który pozwoli Ci na zdalne sterowanie komputerem za pomocą klawiatury bądź myszki. Jak to działa? Na komputerze, który ma być sterowany, instalujemy klienta, a na sterującym serwer. Połączenia są zabezpieczone 160-bitowym kluczem. Nie ma co prawda wersji Access Remote po polsku, jednak obsługa jest na tyle prosta, że nawet nie znając angielskiego powinieneś sobie poradzić. Dzięki temu rozwiązaniu możesz łączyć się ze swoim komputerem na odległość.

Download Access Remote trwa moment – pobierz program i zobacz samemu, jak świetnie działa. Nie zapłacisz za to ani grosza. Zobacz także inne inne podobne aplikacje w dziale Sterowanie komputerem.

Podobne Sterowanie komputerem

 • Sleepy

  Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.

 • TightVNC

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • TeamViewer

  TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.

 • VMware Workstation

  VMware Workstation to oprogramowanie niezbędne w wyposażeniu komputera każdego administratora sieci komputerowych oraz programisty.

 • KM Remote

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Access Remote PC 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie