Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Absolute Telnet 6.28

Kategoria: Sterowanie komputerem
Producent: Celestial Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 2974

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Absolute Telnet 6.28

Absolute Telnet to znakomity klient protokołów Telnet, Secure Shell (SSH) i  SFTP. Absolute Telnet to program trial działający 30 dni. Niestety, nie ma Absolute Telnet po polsku, dostępne wersje językowe to angielski, niemiecki, francuski, portugalski, chiński, rosyjski i norweski.

Absolute Telnet jest bezpiecznym i efektywnym programem do obsługi terminali, wyposażonym w bardzo stabilne, pełne emulacje VT52, VT100, VT220, VT320, ANSI, Xterm, QNX, SCO-ANSI, ANSIBBS oraz WYSE60. Absolute Telnet jest programem cenionym przez deweloperów oraz administratorów. Absolute Telnet zawiera bardzo bezpieczne protokoły SSH zapewniające pewny przesył danych przez Internet.

Nowy interfejs Absolute Telnet jest wynikiem sugestii użytkowników poprzednich wersji. Absolute Telnet zachował uznane w poprzednich wersjach funkcje. Należą do niech: wykonywanie skryptów oraz moduł szyfrujący FIPS 140-2 dla protokołu SSH2. Dzięki zintegrowanemu klientowi STFP nie trzeba włączać osobnego programu w celu przesłania plików. Używając protokołu SFT w Absolute Telnet używa się sesji bieżącej a więc nie ma potrzeby ponownej autoryzacji.

W najnowszej wersji Absolute Telnet naprawione zostały usterki spotykane w poprzednich wydaniach, co czyni Absolute Telnet liderem w kategorii klientów telnet. Pobierz Absolute Telnet, dostępny na naszym serwisie. Program ten oferuje obsługę autoryzacji haseł, kluczy publicznych, Smartcard oraz GSSAPI. Absolute Telnet daje możliwość pracy z szyframi Triple DES, TWOFISH, BLOWFISH, AES, ARCFOUR i CAST128. Kolumnowy interfejs umożliwia obsługę wielu połączeń w czasie jednej sesji.

Program Absolute Telnet, nie będący freeware, używa języka skryptowego VBScript oraz współpracuje z Unicode 5.0, uwzględniając tekst dwukierunkowy, znaki diaktrytyczne czy surogaty. Za pomocą Absolute Telnet możliwe jest drukowanie przeźroczyste. Ponad to Absolute Telnet obsługuje protokół IPv6, system IDNA oraz Pocket PC. Przez Absolute Telnet można przesyłać pliki protokołami X-Modem, Y-Modem a także Z-Modem. W połączeniach pod SSH2 używać można SSH_File_Transfer_Protocol.

Zapewne fanów Star Wars zainteresuje 30 minutowa animacja ASCII przedstawiająca Star Wars Episode IV: A New Hope – odtworzyć ją można na wszystkich komputerach posiadających Windows z wyjątkiem Winsdows Vista (należy kliknąć Start oraz Run następnie wpisać komendę towel.blinkenlights.nl).

Osoby zainteresowane wersją beta Absolute Telnet Mobile mogą zwrócić się bezpośrednio do autorów programu przez adres email podany na oficjalnej stronie. AbsoluteTelnet Mobile daje te same możliwości co Absolute Telnet na telefony wyposażone w system Windows.

Program Absolute Telnet nie jest freeware. Absolute Telnet za darmo, dostępny w tym miejscu, to wersja trial działająca miesiąc. Po skończonym okresie próbnym należy zarejestrować kopię Absolute Telnet i wykupić licencję w cenie $49.95.

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi Absolute Telnet download instalacji zajmuje tylko chwilę. Jak zostało już wspomniane, nie ma jeszcze Absolute Telnet w wersji pl. Użytkownikom przyjdzie tez poczekać aż autorzy Absolute Telnet wydadzą spolszczenie. Oprócz Absolute Telnet trial za free polecamy obejrzenie innych programów w kategorii Sterowanie komputerem.

Podobne Sterowanie komputerem

 • TightVNC

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • TeamViewer

  TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.

 • Sleepy

  Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.

 • VMware Workstation

  VMware Workstation to oprogramowanie niezbędne w wyposażeniu komputera każdego administratora sieci komputerowych oraz programisty.

 • KM Remote

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Absolute Telnet 6.28

dodał: ~zobo , 24.07.2009

Start -> Panel Sterowania -> Programy. Przechodzimy do zakładki Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows. Musimy mieć uprawnienia Administratora lub znać hasło Administratora aby móc doinstalować program Telnet.(fuc* that poor and boring aplication!)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie