Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WordPress 3

Kategoria: Skrypty
Producent: Automattic, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2011
Rozmiar: 3,0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 343

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WordPress 3

WordPress 3 to najświeższe wydanie popularnego narzędzie do tworzenie blogów oraz stron publikacyjnych. Jest to potężne narzędzie, dzięki któremu możemy stworzyć wymarzony blog i dzielić się dzięki temu ze światem swoimi przemyśleniami, nagraniami, zdjęciami, itp. Jedną z cech wyróżniających wydany po polsku WordPress jest możliwość dowolnych modyfikacji szablonu. Dostajemy gotowe do użycia wzory, które następnie możemy modyfikować poprzez dodawanie do nich wtyczek czy też ingerencję w kod źródłowy. WordPress daje wielką swobodę działania – a wciąż powstają jego nowsze wersje i kolejne wtyczki.

Co ważne – aplikacja ta jest za darmo. Można wykonać download programu z tej właśnie strony i zacząć używać nawet od zaraz. WordPress pl nadaje się zarówno dla początkujących, jak tez i zaawansowanych użytkowników. Wszystkich operacji dokonujemy przez panel administracyjny, który cechuje duża funkcjonalność. Mamy możliwości dodawania postów, modyfikacji komentarzy, wstawiania galerii, itp. Użytkownik sam decyduje, co może znaleźć się na stronie – ustawienie można dowolnie zmieniać. Wszystkie wtyczki można pobrać z poziomu WP, albo tez znaleźć je w sieci. O ilości szablonów można się przekonać, wpisując do wyszukiwarki następującą frazę: WordPress themes. Od razu zobaczymy też, jak prezentują się strony wykonane w tym systemie.

Na tej stronie nie znajduje się wersja demo WordPress, ale pełne wydanie tego wspaniałego programu. Przyda się on do bloga o każdej tematyce – tu po prostu w łatwy sposób ustawimy wszystko tak, jak chcemy. Warto też dodać, że blogi stworzone na tej platformie są dość przyjazne wyszukiwarkom – a dodatkowo sami ustalamy słowa kluczowe i frazy pod SEO przy każdym wpisie!

Podobne Skrypty

 • Joomla

  Joomla jest dość znanym i często używanym programem do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi. Może on mieć zastosowanie zarówno do tworzenia prostych witryn, jak też i bardzo złożonych, wielopoziomowych.

 • phpBB

  phpBB jest programem służącym do tworzenia forów dyskusyjnych dostępny na otwartej licencji GNU. PhpBB to aplikacja napisana w języku PHP i jest obecnie jednym z najpopularniejszych systemów tego rodzaju na świecie.

 • WordPress 2.8.5

  Według strony oficjalnej WordPress to: "Semantyczna Platforma Publikacyjna do Użytku Osobistego". Innymi słowami WordPress to program pozwalający tworzyć i zarządzać stronami www.

 • PHP-Fusion 7.0

  PHP-Fusion 7 jest systemem do zarządzania witryną internetową czyli CMS - system zarządzania treścią oparty na PHP i MySQL.

 • vBulletin 4

  vBulletin (zwany też w skrócie vB) jest jednym z najstarszych i niezwykle rozpowszechnionym (szczególnie wśród dużych stron internetowych) skryptem forum dyskusyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WordPress 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Skrypty


Kategorie