Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

vBulletin 4

Kategoria: Skrypty
Producent: vBulletin Solutions
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1239

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis vBulletin 4

vBulletin (zwany też w skrócie vB) jest jednym z najstarszych i niezwykle rozpowszechnionym (szczególnie wśród dużych stron internetowych) skryptem forum dyskusyjnego. Jedną z niekłamanych zalet vBulletin jest panel administracyjny, który pozwala dowolnie konfigurować ustawienia grup, użytkowników, uprawnień, stylów, załączników, emotikonów, i wielu innych elementów. Możliwości vBulletin można rozszerzać przez instalację modyfikacji, których tysiące można pobrać z oficjalnej strony projektu vBulletin. Spolszczenie do pakietów jest dostępne do pobrania z polskiego support vBulletin – vbhelp.pl. Znajdziesz tam artykuły i pomoc do vBulletin po polsku. Warto wspomnieć, że vBulletin polecany jest dla odbiorców komercyjnych i dużych for. Dla małych for  zalecane jest stosowanie darmowych rozwiązań. Jak przetestować vBulletin za darmo dowiesz się poniżej.

vBulletin najnowszej serii 4 posiada panel administracyjny oraz styl użytkownika. Nowe są także rozwiązanie szablonowe i prosty dostęp do elementów CSS. Rozbudowane opcje SEO pozwolą łatwo tworzyć linki w różnych układach i generować mapę strony. Nowością jest sposób umieszczania na forum reklam. Usprawniono system wyszukiwania i zarządzanie załącznikami. W rozszerzonym pakiecie vBulletin 4.0 Publishing Suite, oprócz forum, oferowany jest system blogów oraz CMS. Blog jest kompletnym systemem publikacji dziennika online z szerokim wyborem funkcji, w tym edycji systemu wpisów, komentarzy czy ocen. Dla pragnących zgłębić niełatwe tajniki pakietów oficjalna strona vBulletin przygotowała tutorial, support i forum. Tam też można znaleźć przygotowane dla vBulletin skórki (skins). Zmień wygląd strony lub forum przygotowanego w vBulletin przy pomocy templates lub themes.

Licencja
vBulletin nie jest freeware. Nie został także udostępniony do pobrania vBulletin w wersji trial. Istnieje jednak możliwość bezpłatnego wypróbowania wszystkich możliwości vBulletin. Wejdź na vBulletin Demo: "vbulletin.com/admindemo.php" i przetestuj pakiet włącznie z funkcjami administratora. Wypróbuj vBulletin za free.

Cena
Istnieją dwa pakiety vBulletin. Pierwszą z nich jest vBulletin Forums a drugą vBulletin Publishing Suite, w której skład wchodzi forum vBulletin, vBulletin CMS i vBulletin Blog. Pierwszy pakiet kosztuje $195, natomiast cena vBulletin Publishing Suite to $285. Pełne porównanie pakietów można znaleźć w tym miejscu: "vbulletin.com/index.php?do=features". Co ciekawe licencja nie obowiązuje na dany okres czasu, ale, podobnie jak w przypadku Windows, na bieżący numer edycji, czyli w tym przypadku na vBulletin 4. Do czasu wydania vBulletin 5 download wszystkich aktualizacji jest darmowy dla posiadaczy ważnej licencji.

Szukasz czegoś, podobnego do vBulletin? Pobierz darmowe pakiety do budowy for lub stron z działu Skrypty. Oprócz vBulletin ściągnij programy Windows, Linux i Mac z działu Programy.

Podobne Skrypty

 • phpBB

  phpBB jest programem służącym do tworzenia forów dyskusyjnych dostępny na otwartej licencji GNU. PhpBB to aplikacja napisana w języku PHP i jest obecnie jednym z najpopularniejszych systemów tego rodzaju na świecie.

 • WordPress

  WordPress 3 to najświeższe wydanie popularnego narzędzie do tworzenie blogów oraz stron publikacyjnych. Jest to potężne narzędzie, dzięki któremu możemy stworzyć wymarzony blog i dzielić się dzięki temu ze światem swoimi przemyśleniami, nagraniami, zdjęciami, itp.

 • Joomla

  Joomla jest dość znanym i często używanym programem do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi. Może on mieć zastosowanie zarówno do tworzenia prostych witryn, jak też i bardzo złożonych, wielopoziomowych.

 • phpBB by Przemo 1.12

  phpBB by Przemo jest modyfikacją opartą na skrypcie phpBB 2.0.X. Posiadającą ona ponad 300 dodatków, które można dowolnie włączać lub wyłączać oraz konfigurować w panelu administracyjnym.

 • PHP-Fusion 7.0

  PHP-Fusion 7 jest systemem do zarządzania witryną internetową czyli CMS - system zarządzania treścią oparty na PHP i MySQL.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: vBulletin 4

dodał: ~tame , 03.11.2010

trzeba miec licencje ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Skrypty


Kategorie