Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

phpBB by Przemo 1.12

Kategoria: Skrypty
Producent: Przemo
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 11.02.2010
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3143

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis phpBB by Przemo 1.12

phpBB by Przemo jest modyfikacją opartą na skrypcie phpBB 2.0.X. Posiadającą ona ponad 300 dodatków, które można dowolnie włączać lub wyłączać oraz konfigurować w panelu administracyjnym. phpBB by Przemo dostępna jest za darmo. Dodatkowo, phpBB by Przemo zwiera skrypt do aktualizacji z oryginalnego phpBB. Wbudowany deinstalator pozwala na powrót do oryginalnego phpBB. Pobierz phpBB by Przemo za free. Instalator jest przystosowany tylko do baz danych MySQL. phpBB by Przemo to produkt pl więc nie ma problemu z obcojęzyczną wersją menu. Aby używać polskiej wersji phpBB by Przemo instalacja spolszczenia nie jest konieczna. Nie mniej jednak, phpBB by Przemo jest do pobrania w wersji angielskiej ze strony oficjalnej projektu. Pobierz phpBB by Przemo za darmo.

Najlepszym źródłem informacji o projekcie jest strona oficjalna -przemo.org/phpBB2. Można tam znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Na stronie oficjalnej dowiesz się szczegółowo jak założyć własne forum, jak zainstalować phpBB by Przemo krok po kroku i jest je rozwijać.  Ponadto, można skorzystać z forum dyskusyjnego, na którym można znaleźć dyskusje, ogłoszenia, FAQ i inne. phpBB by Przemo w dziale Download "przemo.org/phpBB2/index.php" oddaje do dyspozycji, oprócz najnowszej wersji modyfikacji, także avatary, uśmieszki i style do phpBB by Przemo. Można pobrać oficjalne style phpBB by Przemo lub nieoficjalne, sprawdzone i darmowe style phpBB by Przemo. Pamiętaj o poprawnej pisowni modyfikacji. Nazwa napisana błędnie (php by Przemo, php bb by Przemo) może utrudnić znalezienie oryginalnego oprogramowania.

Najnowsze phpBB by Przemo posiada dużo nowych funkcji ale też większe wymagania dotyczące serwera. Aby przystosować phpBB by Przemo do słabszych serwerów można wyłączyć niektóre dodatki, czasem jest to nawet konieczne gdyż mogą powstawać błędy w obsłudze. Każdy dodatek można wyłączyć w panelu administratora. Usuwając niektóre dodatki można zbliżyć forum do postaci oryginalnego phpBB lub też dowolnie je konfigurować. Do phpBB by Przemo dodano instalator bazy danych DBLoader stosowany do przenoszenia forum na inny serwer i wgrywania bazy bezpośrednio z forum oraz skrypt pozwalający na uaktualnienie istniejącego forum

Licencja
phpBB by Przemo to darmowy skrypt, oferowany na licencji otwartej GNU.

Wymagania systemowe
Do prawidłowej instalacji phpBB by Przemo konieczny jest serwer z obsługą php i MySQL.   phpBB by Przemo działa po polsku

Pobierz phpBB by Przemo w wersji full tutaj. Oprócz phpBB by Przemo pobierz oryginalny program phpBB z działu­
Internet.

Podobne Skrypty

 • WordPress

  WordPress 3 to najświeższe wydanie popularnego narzędzie do tworzenie blogów oraz stron publikacyjnych. Jest to potężne narzędzie, dzięki któremu możemy stworzyć wymarzony blog i dzielić się dzięki temu ze światem swoimi przemyśleniami, nagraniami, zdjęciami, itp.

 • phpBB

  phpBB jest programem służącym do tworzenia forów dyskusyjnych dostępny na otwartej licencji GNU. PhpBB to aplikacja napisana w języku PHP i jest obecnie jednym z najpopularniejszych systemów tego rodzaju na świecie.

 • Joomla

  Joomla jest dość znanym i często używanym programem do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi. Może on mieć zastosowanie zarówno do tworzenia prostych witryn, jak też i bardzo złożonych, wielopoziomowych.

 • vBulletin 4

  vBulletin (zwany też w skrócie vB) jest jednym z najstarszych i niezwykle rozpowszechnionym (szczególnie wśród dużych stron internetowych) skryptem forum dyskusyjnego.

 • WordPress 2.8.5

  Według strony oficjalnej WordPress to: "Semantyczna Platforma Publikacyjna do Użytku Osobistego". Innymi słowami WordPress to program pozwalający tworzyć i zarządzać stronami www.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: phpBB by Przemo 1.12

dodał: ~No ja już instaluj na stronie , 09.03.2012

ja już instaluje na stronce jeszcze zobaczymy czy działa

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Skrypty


Kategorie