Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PHP-Fusion 7.0

Kategoria: Skrypty
Producent: Nick Jones
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.02.2010
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3480

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis PHP-Fusion 7.0

PHP-Fusion 7 jest systemem do zarządzania witryną internetową czyli CMS - system zarządzania treścią  oparty na PHP i MySQL. Instalacja PHP-Fusion 7 jest prosta a pakiet narzędzi administracyjnych na tyle przyjazny, że nie sprawi trudności osobom stawiającym pierwsze kroki w budowaniu stron. Wersja instalacyjna PHP-Fusion na serwerze zajmuje jedynie 7 MB. Pakiet pozwala sprawnie publikować treści a obsługa jest możliwa nawet poprzez przeglądarkę. Zarządzanie stroną umożliwia niezależny moduł administracyjny a aktualizacja treści jest możliwa non stop z każdego komputera podłączonego do internetu. PHP-Fusion posiada potężne możliwości łączenia ze sobą modułów. Jest to system intensywnie rozbudowany przez sporą społeczność na zasadach otwartego oprogramowania. Chcesz w prosty sposób stworzyć swoją stronę? Wybierz PHP-Fusion, pobierz za darmo już teraz.

PHP-Fusion jak większość programów rozwijanych przez społeczność na licencji otwartej oferuje doskonałą pomoc dla wszystkich zainteresowanych projektem. Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać PHP-Fusion w SEO?  Nie wiesz jak umieścić w PHP-Fusion panel o dowolnej treści? Odpo'wiedź na każde pytanie dotyczące PHP-Fusion znajdziesz na forum polskiej społeczności PHP-Fusion – "php-fusion.pl". PHP-Fusion support to także podręczniki i instrukcje. PHP-Fusion tutorial można pobrać także w języku polskim po rejestracji na stronie php-fucion.pl. Skórki PHP-Fusion można bardzo wygodnie wypróbować przy pomocy tzn. przymierzalni: "themes4.php-fusion.pl/". Moduły do PHP-Fusion (mod) stworzone zostały pod różne wersje CMS i pozwalają rozszerzać możliwości pakietu. Przed instalacją można je sprawdzić na stronie PHP-Fusion w formie demo. Wszystkie dodatki, w tym szablony do PHP-Fusion oferowane są całkowicie bezpłatnie.

Licencja
PHP-Fusion jest rozpowszechniany na licencji GNU GPL. Oznacza to, że nie tylko możesz pobrać program i używać go bezpłatnie ale także możesz pobrać kod źródłowy i zmieniać go dowolnie i rozpowszechniać pod nazwą PHP-Fusion. Również download wszystkich dodatków jest bezpłatny.

Wymagania systemowe
PHP-Fusion jest kompatybilne z następującymi systemami operacyjnymi: Windows XP, Windows Vista oraz Windows 2000. Aby przy pomocy PHP-Fusion zbudować stronę niezbędny jest serwer obsługujący PHP i  MySQL.

Pobierz za darmo PHP-Fusion. Wypróbuj templates, style i tematy i zbuduj łatwo własna stronę www. Programów podobnych do PHP-Fucion szukaj w dziale skrypty.

Podobne Skrypty

 • phpBB

  phpBB jest programem służącym do tworzenia forów dyskusyjnych dostępny na otwartej licencji GNU. PhpBB to aplikacja napisana w języku PHP i jest obecnie jednym z najpopularniejszych systemów tego rodzaju na świecie.

 • WordPress

  WordPress 3 to najświeższe wydanie popularnego narzędzie do tworzenie blogów oraz stron publikacyjnych. Jest to potężne narzędzie, dzięki któremu możemy stworzyć wymarzony blog i dzielić się dzięki temu ze światem swoimi przemyśleniami, nagraniami, zdjęciami, itp.

 • Joomla

  Joomla jest dość znanym i często używanym programem do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi. Może on mieć zastosowanie zarówno do tworzenia prostych witryn, jak też i bardzo złożonych, wielopoziomowych.

 • WordPress 2.8.5

  Według strony oficjalnej WordPress to: "Semantyczna Platforma Publikacyjna do Użytku Osobistego". Innymi słowami WordPress to program pozwalający tworzyć i zarządzać stronami www.

 • vBulletin 4

  vBulletin (zwany też w skrócie vB) jest jednym z najstarszych i niezwykle rozpowszechnionym (szczególnie wśród dużych stron internetowych) skryptem forum dyskusyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PHP-Fusion 7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Skrypty


Kategorie