Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

osCommerce

Kategoria: Skrypty
Producent: osCommerce
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 03.02.2010
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1690

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis osCommerce

osCommerce to program pozwalający szybko i bez większych trudności założyć sklep internetowy. W ciągu 10 lat swego istnienia z pomocy osCommerce skorzystało już 11,5 tysiąca firm, aktywnie zajmujących się sprzedażą internetową. osCommerce to narzędzie nie tylko pomagające wystartować z działalnością w sieci ale również pomagającą zaprojektować i rozwijać witrynę optymalnie dostosowaną do potrzeb klienta. Jest to w dużej mierze możliwe dzięki społeczności użytkowników, którzy pomagają sobie wzajemnie, dzielą się uwagami i uczestniczą w tworzeniu oprogramowania, gdyż jest ono rozpowszechniane na licencji GNU GPL. Każdy może pomóc w rozwoju projektu osCommerce – udzielając się na forum, dołączając do osCommerce support, wspomagając projekt pieniężnie lub rozwijając go od strony technicznej.

Przy pomocy OSC można zarządzać bazą produktów (dodawać, usuwać, aktualizować), zmieniać ceny, edytować dostępność produktów, zmieniać kategorie. Strona osCommerce oferuje download prawie sześciu tysięcy wtyczek, które pomogą wykonać każde zadanie. Uprawnienia w zarządzaniu sprzedażą w osCommerce dzięki dodatkom admin mogą być łatwo modyfikowane. Zastosowana w najnowszych dodatkach  do osCommerce technologia AJAX jeszcze bardziej ułatwia pracę z programem. Pobierz osCommerce i stwórz catalog produktów szybko i za darmo. osCommerce obsługuje protokół SSL. Sprawdź osCommerce – prosta instalacja, obsługa i otwarty kod dają nieograniczone możliwości działania.

Dla rodzimych przedsiębiorców polską wersję osCommerce przygotował polski zespół. Dzięki nim dostępny jest osCommerce pl. Na polskiej stronie osCommerce "pomoc-oscommerce.pl/download/szablony-i-grafiki.html" znajdziesz szablony (template), moduły płatności, wysyłki, zamówienia, boksy i wiele innych dodatków. Po zarejestrowaniu można korzystać z osCommerce forum "pomoc-oscommerce.pl/forum.html" Aby najwydajniej wykorzystać z osCommerce najlepiej przeczytać manual, który został przygotowany w formie przejrzystej strony porad. Pamiętaj o łącznej pisowni  nazwy programu, wyrażenie „os commerce” utrudnia odnalezienie oryginalnego programu. Myślisz o działalności online? Wybierz osCommerce i załóż swój sklep.

Licencja
Możesz pobrać osCommerce za free, ponieważ jest on rozpowszechniany na licencji GNU GPL.

Wymagania systemowe
Do prawidłowej obsługi osCommerce potrzebne są: PHP v3+ (rekomendowane PHP v5+) oraz MySQL v3+ (rekomendowane MySQL v5+).

Wymagania sprzętowe
Do prawidłowego działania osCommerce, który jest aplikacją internetową, konieczny jest serwer WWW.

Wypróbuj już teraz osCommerce, pobierz darmowe templates i inne dodatki i załóż swój sklep. osCommerce to jedna z najczęściej wybieranych aplikacji tego typu – pobierz osCommerce i sprawdź.


Podobne Skrypty

 • phpBB

  phpBB jest programem służącym do tworzenia forów dyskusyjnych dostępny na otwartej licencji GNU. PhpBB to aplikacja napisana w języku PHP i jest obecnie jednym z najpopularniejszych systemów tego rodzaju na świecie.

 • Joomla

  Joomla jest dość znanym i często używanym programem do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi. Może on mieć zastosowanie zarówno do tworzenia prostych witryn, jak też i bardzo złożonych, wielopoziomowych.

 • WordPress

  WordPress 3 to najświeższe wydanie popularnego narzędzie do tworzenie blogów oraz stron publikacyjnych. Jest to potężne narzędzie, dzięki któremu możemy stworzyć wymarzony blog i dzielić się dzięki temu ze światem swoimi przemyśleniami, nagraniami, zdjęciami, itp.

 • WordPress 2.8.5

  Według strony oficjalnej WordPress to: "Semantyczna Platforma Publikacyjna do Użytku Osobistego". Innymi słowami WordPress to program pozwalający tworzyć i zarządzać stronami www.

 • phpBB by Przemo 1.12

  phpBB by Przemo jest modyfikacją opartą na skrypcie phpBB 2.0.X. Posiadającą ona ponad 300 dodatków, które można dowolnie włączać lub wyłączać oraz konfigurować w panelu administracyjnym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: osCommerce

dodał: taz-lawki , 18.04.2010

dobry sklep

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Skrypty


Kategorie