Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Joomla 1.6

Kategoria: Skrypty
Producent: Open Source Matters
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2011
Rozmiar: 7,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1060

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Joomla 1.6

Joomla jest dość znanym i często używanym programem do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi. Może on mieć zastosowanie zarówno do tworzenia prostych witryn, jak też i bardzo złożonych, wielopoziomowych. Jedną z głównych zalet Joomla jest możliwość rozszerzania funkcjonalności o istniejące już wtyczki lub też skrypty. W sieci można znaleźć także tematy do stron i szablony gotowe do użycia. A co najważniejsze – wszystko jo jest kompletnie za darmo. Download Joomla nic nie kosztuje, podobnie też darmowe są skrypty do stron tworzonych w tych systemie.

Aplikacja bazuje na systemie baz danych MySQL. Jest ona dość prosta w obsłudze, a ponieważ Joomla została wydana po polsku, nikt nie powinien mieć problemów z jej obsługą. Jeśli jednak tak się stanie, w sieci można znaleźć mnóstwo instrukcji, poradników i forum, dotyczących obsługi aplikacji. Dla użytkowników, którzy znają się już na tego typu programach stworzenie dużej witryny może zająć nawet kilka minut. Joomla nadaje się doskonale nawet do tworzenia serwisów społecznościowych oraz wielojęzycznych witryn, co świadczy dość dobrze o jej wszechstronności. Jeśli zaś chodzi o motywy do strony, tematy znajdziemy w sieci, wpisując frazę: Joomla themes do wyszukiwarki.

W przypadku tworzenia dużych, rozbudowanych witryn zalecane jest zainstalowanie serwera Apache 2.x lub też IIS7. Przydadzą się także MySQL 4.1x oraz PHP 5.2. Wszystkie te dodatki można znaleźć na naszych stronach. A Joomla można polecić każdemu, kto potrzebuje funkcjonalnego narzędzia do tworzenia różnego rodzaju stron i witryn. Z pewnością bogactwo możliwości zachwyci kadego użytkownika!

Podobne Skrypty

 • phpBB

  phpBB jest programem służącym do tworzenia forów dyskusyjnych dostępny na otwartej licencji GNU. PhpBB to aplikacja napisana w języku PHP i jest obecnie jednym z najpopularniejszych systemów tego rodzaju na świecie.

 • WordPress

  WordPress 3 to najświeższe wydanie popularnego narzędzie do tworzenie blogów oraz stron publikacyjnych. Jest to potężne narzędzie, dzięki któremu możemy stworzyć wymarzony blog i dzielić się dzięki temu ze światem swoimi przemyśleniami, nagraniami, zdjęciami, itp.

 • WordPress 2.8.5

  Według strony oficjalnej WordPress to: "Semantyczna Platforma Publikacyjna do Użytku Osobistego". Innymi słowami WordPress to program pozwalający tworzyć i zarządzać stronami www.

 • phpBB by Przemo 1.12

  phpBB by Przemo jest modyfikacją opartą na skrypcie phpBB 2.0.X. Posiadającą ona ponad 300 dodatków, które można dowolnie włączać lub wyłączać oraz konfigurować w panelu administracyjnym.

 • osCommerce

  osCommerce to program pozwalający szybko i bez większych trudności założyć sklep internetowy. W ciągu 10 lat swego istnienia z pomocy osCommerce skorzystało już 11,5 tysiąca firm, aktywnie zajmujących się sprzedażą internetową.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Joomla 1.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Skrypty


Kategorie