Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Serv-U 7.3.0.2

Kategoria: Serwery FTP
Producent: Rhino Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 349

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Serv-U 7.3.0.2

Serv-U jest zaawansowanym serwerem FTP.Aplikacja obsługuje protokoły FTP, FTPS, HTTP, HTTPS i SSH, umożliwia ustawienie wielu opcji min.: limitów prędkości pobieranych/wysyłanych danych, ilości użytkowników jednocześnie korzystających z serwera, wznawianie zerwanych sesji. Serwerem można również zarządzać na odległość przez stronę WWW. Serv-U przeznaczony jest zarówno dla doświadczonych jak i początkujących użytkowników.

Podobne Serwery FTP

 • Apache

  Apache to jeden z najpopularniejszych darmowych serwerów HTTP, który współpracuje z większością popularnych języków programistycznych, m.in. Perl, Python, Tcl, a także PHP oraz który obsługuje różne bazy danych, takie jak np. PHP czy MySQL.

 • OpenVPN

  OpenVPN to jedna z najnowszych wersji, niezwykle docenianego przez użytkowników klienta wieloplatformowego serwera VPN.

 • Home FTP Server

  Pobierz zupełnie darmowy Home FTP Server, który zaskoczy Cię swoimi możliwościmi!

 • Cerberus FTP Server 5.0.18.0

  Cerberus FTP Server to niezwykle rozbudowany, ale przy tym dość prosty w obsłudze serwer FTP, który oferuje swoim użytkownikom masę opcji, takich jak, np. możliwość tworzenia kopii zapasowych danych czy też udostępniania wybranych plików i dokumentów w szybki oraz bezpieczny sposób.

 • ProFTPD 1.0.7.1

  ProFTPD to popularny i stabilny serwer FTP dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Serv-U 7.3.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie