Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RaidenFTPD 2.4 build 3620

Kategoria: Serwery FTP
Producent: www.raidenftpd.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 217

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RaidenFTPD 2.4 build 3620

Jest to serwer FTP o rozbudowanych możliwościach przeznaczony dla systemu Windows.

Aplikacja pozwala na uruchomienie kilku serwerów jako jednej usługi, dodatkowo może działać jako usługa systemowa. Program posiada kreator konfiguracji dla mniej zaawansowanych użytkowników, obsługuje bezpieczne połączenia SSL/TLS, pozwala na ustawienie limitów i przepustowości łącza, umozliwia blokowanie adresów IP.

Podobne Serwery FTP

 • Apache

  Apache to jeden z najpopularniejszych darmowych serwerów HTTP, który współpracuje z większością popularnych języków programistycznych, m.in. Perl, Python, Tcl, a także PHP oraz który obsługuje różne bazy danych, takie jak np. PHP czy MySQL.

 • OpenVPN

  OpenVPN to jedna z najnowszych wersji, niezwykle docenianego przez użytkowników klienta wieloplatformowego serwera VPN.

 • Home FTP Server

  Pobierz zupełnie darmowy Home FTP Server, który zaskoczy Cię swoimi możliwościmi!

 • Cerberus FTP Server 5.0.18.0

  Cerberus FTP Server to niezwykle rozbudowany, ale przy tym dość prosty w obsłudze serwer FTP, który oferuje swoim użytkownikom masę opcji, takich jak, np. możliwość tworzenia kopii zapasowych danych czy też udostępniania wybranych plików i dokumentów w szybki oraz bezpieczny sposób.

 • Quick 'n Easy FTP Server 3.1 Lite

  Quick 'n Easy FTP Server w wersji Lite jest prostym i przeznaczonym dla początkujących użytkowników serwerem FTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RaidenFTPD 2.4 build 3620Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie