Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick 'n Easy FTP Server 3.1 Lite

Kategoria: Serwery FTP
Producent: Pablo Software Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 356 kB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1005

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quick 'n Easy FTP Server 3.1 Lite

Quick 'n Easy FTP Server w wersji Lite jest prostym i przeznaczonym dla początkujących użytkowników serwerem FTP.

Program wyglądem przypomina panel sterowania z systemu Widows XP, a przez proces konfiguracji i dodawania użytkowników prowadzi nas przyjazny kreator ustawień. Aplikacja współpracuje z systemowym firewallem, a pliki konfiguracyjne są zapisywane w formacie XML. Użytkownicy chcący mieć dostęp do większej ilości opcji powinni się zaopatrzyć w płatną wersję Professional.

Podobne Serwery FTP

 • Apache

  Apache to jeden z najpopularniejszych darmowych serwerów HTTP, który współpracuje z większością popularnych języków programistycznych, m.in. Perl, Python, Tcl, a także PHP oraz który obsługuje różne bazy danych, takie jak np. PHP czy MySQL.

 • Home FTP Server

  Pobierz zupełnie darmowy Home FTP Server, który zaskoczy Cię swoimi możliwościmi!

 • OpenVPN

  OpenVPN to jedna z najnowszych wersji, niezwykle docenianego przez użytkowników klienta wieloplatformowego serwera VPN.

 • Cerberus FTP Server 5.0.18.0

  Cerberus FTP Server to niezwykle rozbudowany, ale przy tym dość prosty w obsłudze serwer FTP, który oferuje swoim użytkownikom masę opcji, takich jak, np. możliwość tworzenia kopii zapasowych danych czy też udostępniania wybranych plików i dokumentów w szybki oraz bezpieczny sposób.

 • Encrypted FTP (EFTP) 3.3

  Encrypted FTP jest darmowym klientem i serwerem FTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quick 'n Easy FTP Server 3.1 LiteAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie