Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gene6 FTP Server 3.9.0.2

Kategoria: Serwery FTP
Producent: Gene6 SARL
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 599

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Gene6 FTP Server 3.9.0.2

Gene 6 FTP Server jest zaawansowaną aplikacją przeznaczoną do tworzenia serwera plików opartego na protokole FTP. Jego główną zaletą jest spora ilość opcji konfiguracyjnych które pozwalają zarządzać serwerem plików.

Mniej zaawansowanych użytkowników zainteresują takie opcje jak możliwość ustalania limitów przepustowości łącza czy jednocześnie połączonych użytkowników. Program oferuje również zabezpieczenie transmisji danych poprzez szyfrowanie ich 128 bitowym kluczem SSL. Aplikacja obsługuje także uploadowanie danych na różne bazy danych (MySQL, PostGreSQL ...), kompresje danych w celu ich szybszego przesyłania czy zdalną administracje serwerem.  Ważna jest również możliwość instalowania dodatkowych rozszerzeń. Dodatkowym atutem jest możliwość ściągnięcia spolszczenia programu.

Rozszerzenia oraz spolszczenia są do ściągnięcia ze strony producenta. Gene6 FTP Server pomimo dużej ilości opcji posiada przejrzysty interfejs, który nie powinien sprawić kłopotu nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Podobne Serwery FTP

 • Apache

  Apache to jeden z najpopularniejszych darmowych serwerów HTTP, który współpracuje z większością popularnych języków programistycznych, m.in. Perl, Python, Tcl, a także PHP oraz który obsługuje różne bazy danych, takie jak np. PHP czy MySQL.

 • OpenVPN

  OpenVPN to jedna z najnowszych wersji, niezwykle docenianego przez użytkowników klienta wieloplatformowego serwera VPN.

 • Home FTP Server

  Pobierz zupełnie darmowy Home FTP Server, który zaskoczy Cię swoimi możliwościmi!

 • Serv-U 7.3.0.2

  Serv-U jest zaawansowanym serwerem FTP.

 • Nofeel FTP Server 3.6

  Nofeel FTP Server jest przyjaznym serwerem FTP z opcją mini serwera HTTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gene6 FTP Server 3.9.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie