Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cerberus FTP Server 5.0.18.0

Kategoria: Serwery FTP
Producent: Cerberus, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.05.2011
Data modyfikacji: 13.01.2012
Rozmiar: 5,51 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 193

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cerberus FTP Server 5.0.18.0

Cerberus FTP Server to niezwykle rozbudowany, ale przy tym dość prosty w obsłudze serwer FTP, który oferuje swoim użytkownikom masę opcji, takich jak, np. możliwość tworzenia kopii zapasowych danych czy też udostępniania wybranych plików i dokumentów w szybki oraz bezpieczny sposób. Program obsługuje różne protokoły transferu danych, m.in. FTP, FTPS, SFTP, dzięki czemu jest dość uniwersalny w działaniu. Aplikacja jest bardzo wydajna i potrafi sobie poradzić nawet z obsługą dużej liczby klientów i numerów IP w tym samym czasie. Ponadto oferuje liczne opcje wpływające na bezpieczeństwo pracy z Cerberus FTP Server, pozwalając administratorom sieci, m.in. na blokowanie dostępu wybranym adresom IP do serwera FTP. W swoim działaniu program wykorzystuje różne klucze kodowania danych, takie jak RSA, DSA czy 256 bitowy AES. Program oferuje także pełne wsparcie dla adresów IPv6 oraz obsługuje szyfrowane połączenia.

Cerberus FTP Server to aplikacja tworzona z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują prostego serwera FTP, który w tym samym czasie nie będzie pozbawiony zaawansowanych opcji administracyjnych. Program nie jest dostępny w polskiej wersji językowej, ale jego obsługa nie powinna nikomu sprawić większych trudności. Ponadto Download Cerberus FTP Server jest zupełnie darmowy, dlatego warto go przetestować już teraz. 

Podobne Serwery FTP

 • OpenVPN

  OpenVPN to jedna z najnowszych wersji, niezwykle docenianego przez użytkowników klienta wieloplatformowego serwera VPN.

 • Home FTP Server

  Pobierz zupełnie darmowy Home FTP Server, który zaskoczy Cię swoimi możliwościmi!

 • Apache

  Apache to jeden z najpopularniejszych darmowych serwerów HTTP, który współpracuje z większością popularnych języków programistycznych, m.in. Perl, Python, Tcl, a także PHP oraz który obsługuje różne bazy danych, takie jak np. PHP czy MySQL.

 • Ability FTP 1.18

  Ability FTP to rozbudowany i łatwy w obsłudze serwer FTP.

 • Ocean FTP Server 1.1.7.0

  Ocean FTP Server jest prostym, ale bardzo funkcjonalnym serwerem FTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cerberus FTP Server 5.0.18.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie