Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Apache 2.2.20

Kategoria: Serwery FTP
Producent: Apache Software Foundation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2011
Rozmiar: 9,8 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 720

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Apache 2.2.20

Apache to jeden z najpopularniejszych darmowych serwerów HTTP, który współpracuje z większością popularnych języków programistycznych, m.in. Perl, Python, Tcl, a także PHP oraz który obsługuje różne bazy danych, takie jak np. PHP czy MySQL. Serwer ten został opracowany w oparciu o różnego rodzaju moduły, odpowiedzialne za konfigurację ustawień serwera, dzięki czemu Apache może być łatwo rozwijany i dostosowywany do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Najnowsza edycja serwera została wyposażona w interfejs graficzny, który ułatwia szczegółową konfigurację jego parametrów. Niestety nie jest on dostępny w języku polskim, przez co download Apache, to oferta dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy posiadają pewne umiejętności webmasterskie. Bez tej wiedzy konfiguracja serwera może okazać się barierą nie do przejścia dla wielu. Jedną z największych zalet Apache, oprócz  tego że jest to zupełnie darmowy serwer, jest fakt, że działa on zarówno na Windows, Linux, jak i Mac OS X. 

Podobne Serwery FTP

 • OpenVPN

  OpenVPN to jedna z najnowszych wersji, niezwykle docenianego przez użytkowników klienta wieloplatformowego serwera VPN.

 • Home FTP Server

  Pobierz zupełnie darmowy Home FTP Server, który zaskoczy Cię swoimi możliwościmi!

 • Serv-U 7.3.0.2

  Serv-U jest zaawansowanym serwerem FTP.

 • CesarFTP 0.99g

  CesarFTP jest bezpłatnym i prostym w obsłudze serwerem FTP.

 • Cerberus FTP Server 5.0.18.0

  Cerberus FTP Server to niezwykle rozbudowany, ale przy tym dość prosty w obsłudze serwer FTP, który oferuje swoim użytkownikom masę opcji, takich jak, np. możliwość tworzenia kopii zapasowych danych czy też udostępniania wybranych plików i dokumentów w szybki oraz bezpieczny sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Apache 2.2.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie