Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TheWorld Browser 3.5

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Phoenix Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 552

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TheWorld Browser 3.5

TheWorld Browser to rozbudowana przeglądarka internetowa, która śmiało może konkurować z bardziej popularnymi programami tego typu, jak Opera czy Firefox. Aplikacja ta zapewnia przede wszystkim możliwość szybkiego i bezpiecznego przeglądania stron WWW. Ponadto download TheWorld Browser umożliwia m.in. auto-uzupełnianie formularzy, blokowanie niechcianych okien, wyłączanie dźwięków na stronach, a także ich przybliżanie przy użyciu opcji zoom. Te i inne opcje są dostępne w TheWorld Browser za darmo. Niestety TheWorld Browser nie jest po polsku i to jedna z nielicznych wad tej aplikacji.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TheWorld Browser 3.5

dodał: ~Jan , 16.11.2011

Świetna lekka przeglądarka - zjada znacznie mniej pamięci niż Firefox, Chrome, IE czy Safari! Polecam na słabsze komputery!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie