Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TheWorld Browser 3.5

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Phoenix Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 553

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TheWorld Browser 3.5

TheWorld Browser to rozbudowana przeglądarka internetowa, która śmiało może konkurować z bardziej popularnymi programami tego typu, jak Opera czy Firefox. Aplikacja ta zapewnia przede wszystkim możliwość szybkiego i bezpiecznego przeglądania stron WWW. Ponadto download TheWorld Browser umożliwia m.in. auto-uzupełnianie formularzy, blokowanie niechcianych okien, wyłączanie dźwięków na stronach, a także ich przybliżanie przy użyciu opcji zoom. Te i inne opcje są dostępne w TheWorld Browser za darmo. Niestety TheWorld Browser nie jest po polsku i to jedna z nielicznych wad tej aplikacji.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TheWorld Browser 3.5

dodał: ~Jan , 16.11.2011

Świetna lekka przeglądarka - zjada znacznie mniej pamięci niż Firefox, Chrome, IE czy Safari! Polecam na słabsze komputery!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie