Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpaceTime 1.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: SpaceTime
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 9.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 830

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SpaceTime 1.0

SpaceTime to ciekawe narzędzie w postaci przeglądarki internetowej, które rzuca całkiem nowe światło na proces wyszukiwania informacji w sieci. Aplikacja ta stawia przede wszystkim na atrakcyjność przedstawiania wyników wyszukiwania i robi to za pomocą specjalnie opracowanych okienek 3D. Download SpaceTime jest skierowany przede wszystkim do ludzi chcących najpierw zobaczyć dany produkt, a potem jego opis i doskonale nadaje się do przeglądania np. zasobów eBay.  SpaceTime jest za free dlatego każdy ma szansę sprawdzić możliwości tej przeglądarki, która pozwala również na przeglądanie stron WWW. SpaceTime jest po polsku, dlatego nikt nie powinien mieć problemów z jej obsługą.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

Inne informacje

spacetime 3d to nowoczesna przeglądarka internetowa. Spaces dostępne jest w kilku wersjach: spacetime 1.0, spacetime 3.0. Spacetime pozwala szczególnie zdjęcia oglądać w atrakcyjne formie, bo w trójwymiarze. Spacetime pozwala dowolnie przybliżać, oddalać, obracać otwarte zakładki. Spacetime 3d to nowoczesna wersja przeglądarki internetowej.Spacetime 3d zadowoli miłośników aukcji internetowych oraz filmików. Spacetime 3d jest łatwy w obsłudze, dodatkowo pomagają w tym skróty  myszki i klawiatury.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpaceTime 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie