Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Slim Browser 6.0 Build 072

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: FlashPeak Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Data modyfikacji: 14.12.2011
Rozmiar: 3,34 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 455

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Slim Browser 6.0 Build 072

Slim Browser bazuje na silniku programu Internet Explorer, ale dodatkowo została wzbogacona o kilka przydatnych funkcji.

Program potrafi blokować niechciane okienka, sprawdzać pisownię, filtrować treści, tworzyć aliasy do długich linków, ma wbudowany edytor VBScript/Jscript/HTML/Text. Pozadto dodano obsługę kanałów RSS oraz system zakładek do przegladania wielu stron w jednym oknie. Inną przydatną funkcją jest opcja automatycznego logowania do wybranych stron. Wygląd programu możemy łatwo zmieniać za pomocą systemu skórek. Pobierz najnowszą wersje przeglądarki tutaj: Slim Browser.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Slim Browser 6.0 Build 072Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie