Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Slim Browser 6.0 Build 072

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: FlashPeak Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Data modyfikacji: 14.12.2011
Rozmiar: 3,34 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 460

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Slim Browser 6.0 Build 072

Slim Browser bazuje na silniku programu Internet Explorer, ale dodatkowo została wzbogacona o kilka przydatnych funkcji.

Program potrafi blokować niechciane okienka, sprawdzać pisownię, filtrować treści, tworzyć aliasy do długich linków, ma wbudowany edytor VBScript/Jscript/HTML/Text. Pozadto dodano obsługę kanałów RSS oraz system zakładek do przegladania wielu stron w jednym oknie. Inną przydatną funkcją jest opcja automatycznego logowania do wybranych stron. Wygląd programu możemy łatwo zmieniać za pomocą systemu skórek. Pobierz najnowszą wersje przeglądarki tutaj: Slim Browser.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Slim Browser 6.0 Build 072Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie