Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Slim Browser 6.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: FlashPeak Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.10.2010
Rozmiar: 3.06 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 276

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Slim Browser 6.0

Slim Browser 6 to mało znana przeglądarka, która jednak ma ambicje pójść w ślady rynkowego giganta – Internet Explorera – na którego silniku zresztą bazuje. Czy ma szansę wywalczyć sobie miejsce w czołówce? Jako że jest możliwy download Slim Browser bez żadnych opłat, każdy może sprawdzić to samemu. Najpierw jednak wypada zapoznać się z krótkim opisem aplikacji.

Dostępna po polsku Slim Browser 6 oferuje szereg tak użytecznych funkcji jak blokada okienek pop-up, sprawdzanie pisowni, filtrowanie treści, wbudowany edytor Jscrpit, HTML, Text oraz VBSScript, a także tworzenie aliasów długich linków. Przeglądarka ta posiada też funkcję automatycznego logowania do wyznaczonych stron – wystarczy jedno kliknięcie. Można także zmienić wygląd dzięki dostępnym skórkom. Trzeba jednak zauważyć, że wielu użytkowników narzeka na ten program, ponieważ instaluje on pasek zadań ASK, a także pojawiają się podzielone opinie co do szybkości działania. Jaka jest prawda? Można przekonać się o tym samemu. Slim Browser jest pod Windows 7, bez problemu zadziała też na Vista i XP. Jak na razie nie ma wersji Slim Browser pod Linux ani Mac.

Polecamy wypróbować Slim Browser 6 – być może stanie się on godnym rywalem dla IE, FF czy Opery. Aplikacja domyślnie instaluje się w języku angielskim, wystarczy jednak wejść do zakładki „Language”, a następnie wybrać „Interface Language”, aby uzyskać dostęp do pobrania polskiego pakietu językowego („Download Language Files”). Tak więc obsługa aplikacji nie sprawi problemów żadnemu użytkownikowi, niezależnie od tego, czy zna on języki obce, czy też nie. 

Podobne Przeglądarki internetowe

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Slim Browser 6.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie