Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Slim Browser 7

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: FlashPeak Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 3,23 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 140

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Slim Browser 7

Internet Explorer w przeciągu kilku ostatnich lat stracił nieco na popularności. To przede wszystkim ze względu na silną konkurencję ze strony Mozilli i Google. Niemniej jednak w sieci możemy znaleźć kilka ciekawych propozycji, które bazują na silniku przeglądarki od Microsoftu. Jedną z nich jest Slim Browser.

W porównaniu do IE, Slim Browser została rozbudowana o szereg dodatkowych, przydatnych funkcji. Znajdziemy tutaj między innymi: obsługę dodatkowych skórek, możliwość wyłączenia reklam typu pop up, opcję sprawdzania pisowni, filtr treści oraz, podobnie jak w Google Chrome, edytor VBScript, Jscript, HTML i Text.

Nie zabraknie także prostego w użyciu czytnika kanałów RSS i intuicyjnego w obsłudze systemu zakładek. Przydatną funkcją jest automatyczne logowanie do wybranych przez siebie strony poprzez tylko jedno kliknięcie.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Slim Browser 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie