Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SeaMonkey 1.1.12 PL

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla Team (SeaMonkey Council)
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 12.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 597

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis SeaMonkey 1.1.12 PL

SeaMonkey jest to nie tyle przeglądarka internetowa co pakiet programów w jego skład wchodzi przeglądarka WWW, klient poczty i grup dyskusyjnych, edytor stron HTML i klient IRC.


Przeglądarka została wyposażona w ten sam silnik co Firefox z drobnymi poprawkami wzbogacającymi go o kilka dodatkowych funkcji - przenoszenie zakładek, obsługę SVG, zdalne profile.
W programie znajdziemy również klienta pocztowego i edytor stron WWW z pakietu Mozilla Suite oraz klienta sieci IRC znanego jako Chatzilla.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SeaMonkey 1.1.12 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie