Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SeaMonkey 1.1.11 PL

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla Team (SeaMonkey Council)
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 12.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 565

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis SeaMonkey 1.1.11 PL

SeaMonkey jest to nie tyle przeglądarka internetowa co pakiet programów w jego skład wchodzi przeglądarka WWW, klient poczty i grup dyskusyjnych, edytor stron HTML i klient IRC.

Przeglądarka została wyposażona w ten sam silnik co Firefox z drobnymi poprawkami wzbogacającymi go o kilka dodatkowych funkcjia - przenoszenie zakładek, obsługę SVG, zdalne profile.
W programie znajdziemy również klienta pocztowego i edytor stron WWW z pakietu Mozilla Suite oraz klienta sieci IRC znanego jako Chatzilla.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SeaMonkey 1.1.11 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie