Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SeaMonkey 1.1.11 PL

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla Team (SeaMonkey Council)
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 12.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 573

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis SeaMonkey 1.1.11 PL

SeaMonkey jest to nie tyle przeglądarka internetowa co pakiet programów w jego skład wchodzi przeglądarka WWW, klient poczty i grup dyskusyjnych, edytor stron HTML i klient IRC.

Przeglądarka została wyposażona w ten sam silnik co Firefox z drobnymi poprawkami wzbogacającymi go o kilka dodatkowych funkcjia - przenoszenie zakładek, obsługę SVG, zdalne profile.
W programie znajdziemy również klienta pocztowego i edytor stron WWW z pakietu Mozilla Suite oraz klienta sieci IRC znanego jako Chatzilla.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SeaMonkey 1.1.11 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie