Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Safari 4

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Apple
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 25.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 6539

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Safari 4

Masz dość Internet Explorera? Chcesz być oryginalny i nie chcesz instalować Mozilli Firefox, tak jak wszyscy Twoi znajomi? Pobierz Safari 4 zupełnie za free na naszym serwisie.


Czym jest najnowsza przeglądarka Safari 4? To niezwykle konkurencyjna względem wspomnianych rywali aplikacja. Pobierz Safari 4 pl, a przekonasz się że warto. Do funkcjonowania w wersji polskiej Safari 4 nie potrzebuje spolszczenia. Pełna wersja Safari 4 do pobrania w naszym serwisie.


Co oferuje dostępna w dziale download przeglądarka Safari 4? Otóż Safari 4 po polsku daje nam możliwość zastosowania jej w telefonach, iPhonach, czy iPodach. Safari 4 świetnie działa w Windows Vista, XP. Nie znaczy to jednak, ze Safari nie obsługuje Mac i Linuxa. Wręcz przeciwnie. Można z pełną odpowiedzialnością napisać że przeglądarka Safari działa na PC znakomicie, niezależnie od systemu.


Co jeszcze oferuje nam dostępna w dziale download przeglądarka Safari 4 dostępna zupełnie za darmo? Przede wszystkim samo przeglądanie witryn sprawiać nam będzie ogromną przyjemność. Pobierz Safari 4 pl zupełnie za free, aby się przekonać. Innowacyjny wygląd zakładek, łatwość z jaką użytkownik może się poruszać po wielu witrynach, to tylko nieliczne zalety interfejsu Safari 4, którego download jest dostępny na naszym serwisie. Najnowszy Safari 4 po polsku to godna polecenia aplikacja.


Nie po raz pierwszy Safari 4 dostępny za free oferuje nam kilka innowacji i nowości. To przeglądarka Safari jako pierwsza mogła się pochwalić funkcją czytnika RSS. Download najnowszej wersji po polsku w naszym serwisie. Dodatkowymi atutami Safari 4 pl jest gwarancja prywatności przeglądanych witryn a także automatyczna poprawa pisowni. Daje to nam pewność że używając Safari4 po polsku mamy wgląd do najnowszych i najciekawszych sposobów komunikacji internetowej. Dzięki Safari 4 dostępnej za darmo możemy bardzo wiele w  sieci. Pobierz Safari 4 pl i sam się przekonaj.


Poprzedniczka Safari 4 pl, czyli Safari 3 cieszyła się sporą popularnością wśród internautów. Nic więc dziwnego, że wymagania wobec Safari 4 pl były spore. I udało się je spełnić. Dzieki testom dokonywanym na przeglądarce Safari 4 dostępna za free jest jedną z najszybszych wyszukiwarek. Safari 4 do pobrania na naszym portalu to istna „torpeda”. Wpisujesz adres, klikasz i w kilka sekund pojawia się wszystko czego szukamy. Dzięki temu ze Safari była dostępna w wersji Safari 4 wersja beta udało się wyeliminować sporo błędów. Safari 4 beta po modyfikacjach okazała się jedną z najefektywniejszych przeglądarka. Finalna wersja Safari 4 po polsku do ściągnięcia na naszym portalu. Nie potrzebne Ci do Safari 4 spolszczenie, przeglądarka Safari 4 jest całkowicie po polsku. Dodatkowo każdy ma możliwość pobrać pluginy do Safari 4 na stronie producenta.
Pobierz Safari 4 pl a przekonasz się że Internet Esplorer i Mozilla Firefox nie są Ci już potrzebne. Download Safari 4 zupełnie free tylko na naszym serwisie. Wykorzystaj funkcjonalność przeglądarki, jej niesamowitą szybkość, efektowną i ciekawą, a zarazem prostą szatę graficzną i interfejs. Nie daj się zwieść, Safari 4 po polsku pomimo iz nie przoduje w rankingach przeglądarek ma przed sobą świetlaną przyszłość. Download Safari 4 za darmo na naszym portalu. Ta oraz wiele użytecznych programów dostępnych jest w dziale Internet naszego serwisu.

Nie zwlekaj i pobierz za darmo Safari 4 pl, bądź inną ciekawą aplikację służącą do komunikacji z Internetem.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Safari 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowiu,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie