Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Safari 4

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Apple
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 25.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 6540

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Safari 4

Masz dość Internet Explorera? Chcesz być oryginalny i nie chcesz instalować Mozilli Firefox, tak jak wszyscy Twoi znajomi? Pobierz Safari 4 zupełnie za free na naszym serwisie.


Czym jest najnowsza przeglądarka Safari 4? To niezwykle konkurencyjna względem wspomnianych rywali aplikacja. Pobierz Safari 4 pl, a przekonasz się że warto. Do funkcjonowania w wersji polskiej Safari 4 nie potrzebuje spolszczenia. Pełna wersja Safari 4 do pobrania w naszym serwisie.


Co oferuje dostępna w dziale download przeglądarka Safari 4? Otóż Safari 4 po polsku daje nam możliwość zastosowania jej w telefonach, iPhonach, czy iPodach. Safari 4 świetnie działa w Windows Vista, XP. Nie znaczy to jednak, ze Safari nie obsługuje Mac i Linuxa. Wręcz przeciwnie. Można z pełną odpowiedzialnością napisać że przeglądarka Safari działa na PC znakomicie, niezależnie od systemu.


Co jeszcze oferuje nam dostępna w dziale download przeglądarka Safari 4 dostępna zupełnie za darmo? Przede wszystkim samo przeglądanie witryn sprawiać nam będzie ogromną przyjemność. Pobierz Safari 4 pl zupełnie za free, aby się przekonać. Innowacyjny wygląd zakładek, łatwość z jaką użytkownik może się poruszać po wielu witrynach, to tylko nieliczne zalety interfejsu Safari 4, którego download jest dostępny na naszym serwisie. Najnowszy Safari 4 po polsku to godna polecenia aplikacja.


Nie po raz pierwszy Safari 4 dostępny za free oferuje nam kilka innowacji i nowości. To przeglądarka Safari jako pierwsza mogła się pochwalić funkcją czytnika RSS. Download najnowszej wersji po polsku w naszym serwisie. Dodatkowymi atutami Safari 4 pl jest gwarancja prywatności przeglądanych witryn a także automatyczna poprawa pisowni. Daje to nam pewność że używając Safari4 po polsku mamy wgląd do najnowszych i najciekawszych sposobów komunikacji internetowej. Dzięki Safari 4 dostępnej za darmo możemy bardzo wiele w  sieci. Pobierz Safari 4 pl i sam się przekonaj.


Poprzedniczka Safari 4 pl, czyli Safari 3 cieszyła się sporą popularnością wśród internautów. Nic więc dziwnego, że wymagania wobec Safari 4 pl były spore. I udało się je spełnić. Dzieki testom dokonywanym na przeglądarce Safari 4 dostępna za free jest jedną z najszybszych wyszukiwarek. Safari 4 do pobrania na naszym portalu to istna „torpeda”. Wpisujesz adres, klikasz i w kilka sekund pojawia się wszystko czego szukamy. Dzięki temu ze Safari była dostępna w wersji Safari 4 wersja beta udało się wyeliminować sporo błędów. Safari 4 beta po modyfikacjach okazała się jedną z najefektywniejszych przeglądarka. Finalna wersja Safari 4 po polsku do ściągnięcia na naszym portalu. Nie potrzebne Ci do Safari 4 spolszczenie, przeglądarka Safari 4 jest całkowicie po polsku. Dodatkowo każdy ma możliwość pobrać pluginy do Safari 4 na stronie producenta.
Pobierz Safari 4 pl a przekonasz się że Internet Esplorer i Mozilla Firefox nie są Ci już potrzebne. Download Safari 4 zupełnie free tylko na naszym serwisie. Wykorzystaj funkcjonalność przeglądarki, jej niesamowitą szybkość, efektowną i ciekawą, a zarazem prostą szatę graficzną i interfejs. Nie daj się zwieść, Safari 4 po polsku pomimo iz nie przoduje w rankingach przeglądarek ma przed sobą świetlaną przyszłość. Download Safari 4 za darmo na naszym portalu. Ta oraz wiele użytecznych programów dostępnych jest w dziale Internet naszego serwisu.

Nie zwlekaj i pobierz za darmo Safari 4 pl, bądź inną ciekawą aplikację służącą do komunikacji z Internetem.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Safari 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie