Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Safari 3.1.2.525.21

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Apple Computer, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 18.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1740

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Safari 3.1.2.525.21

Safari jest przeglądarką internetową firmy Apple, która pierwotnie stworzona była dla platformy Mac OS X.

W nowej odsłonie wprowadzona kilka istotnych zmian - np. potrafi pobrać automatycznie czcionki, gdy nie jest w stanie wyświetlić jakiegoś elementu, dodano także wsparcie dla języka HTML5 (obsługa tagów audio i wideo), poprawiono narzędzia do debugowania stron internetowych, przeglądarkę baz danych, dodano nowe SQL storage API oraz ulepszono wsparcie dla języka JavaScript.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Safari 3.1.2.525.21Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie