Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Safari 3.1.2.525.21

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Apple Computer, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 18.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1738

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Safari 3.1.2.525.21

Safari jest przeglądarką internetową firmy Apple, która pierwotnie stworzona była dla platformy Mac OS X.

W nowej odsłonie wprowadzona kilka istotnych zmian - np. potrafi pobrać automatycznie czcionki, gdy nie jest w stanie wyświetlić jakiegoś elementu, dodano także wsparcie dla języka HTML5 (obsługa tagów audio i wideo), poprawiono narzędzia do debugowania stron internetowych, przeglądarkę baz danych, dodano nowe SQL storage API oraz ulepszono wsparcie dla języka JavaScript.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Safari 3.1.2.525.21Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie