Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera 11

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Opera Software ASA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.01.2011
Data modyfikacji: 27.09.2011
Rozmiar: 8.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 146260

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Opera 11

Opera 11 to przeglądarka internetowa, która zdobywa sobie na świecie coraz większą popularność, stając się powoli rywalem dla największych w tej branży, czyli Internet Explorera i Firefoxa. Co powoduje, że ludzie zaczynają używać tej aplikacji? Można się o tym przekonać samemu, ponieważ program Opera jest do pobrania z tej właśnie strony. Nie kosztuje on ani grosza, a otwiera się dzięki niemu możliwość korzystania z tej poręcznej przeglądarki. Jakie są jej plusy?

Z pewnością największym jest mocny silnik JavaScript, pozwalający na szybkie uruchamianie aplikacji sieciowych. Oprócz tego istnieje tu możliwość przeglądania stron w kartach jednego okienka, blokowania pop-upów (czyli irytujących okienek z reklamami), obsługa gestów myszy, mamy tu także wbudowanego klienta poczty oraz IRC. Download przeglądarki Opera 11 pozwoli także zapoznać się z innymi, udostępnionymi od razu dodatkami. Są wśród nich między innymi menadżer pobierania plików, możliwość stworzenia serwera, klienta sieci torrent czy możliwość robienia notatek. Niestety, trafiają się czasem problemy. Wielu użytkowników narzeka na to, że mają problemy z niektórymi grami flash, a także stronami www. W tym drugim przypadku jest to najczęściej  wina samych stron.

Pobierz Operę 11 i zobacz samemu, jaką jest wygodną przeglądarką. Interfejs jest całkowicie po polsku, więc nie będzie problemów ze zrozumieniem opcji czy skonfigurowaniem jej pod swoje potrzeby. A skoro wspomnieliśmy już o interfejsie, warto wspomnieć, że w tym wydaniu odświeżono go nieco. Niektórzy użytkownicy nazywają Operę nie przeglądarką, a zintegrowanym pakietem internetowym. Patrząc na ilość dostępnych funkcji, nie sposób się z nimi nie zgodzić. Dlatego też Opera Pl to rzecz, którą wypada choćby raz przetestować. Tym bardziej, że zawiera ona także innowacyjny system dzielenia się danymi w sieci – od udostępniania plików po tworzenie blogów.

To jeszcze nie wszystkie zalety aplikacji, jednak zamiast o nich czytać, najlepiej poznać je samemu. Dlatego zapraszamy do ściągnięcia przeglądarki Opera 11 teraz – wystarczy tylko kliknąć na poniższy link. 

­Certyfikat___pl

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera 11

dodał: ~obserwator z TOR-a , 26.07.2013

Uważaj co piszesz i gdzie zaglądasz mając zainstalowaną Operę wersji 15xx policja i Centralna Agencja Wywiadowcza USA czuwa ! To samo jak na Focebooku :)

dodał: ~Opera żądzi!!! , 21.02.2012

żądzi opera nie zacina się łatwa w opsłudze i wiele innych plusów!!!

dodał: ~ProSty. , 22.10.2011

Fajna::D

dodał: ~czarek , 29.04.2011

jest super polecam

dodał: ~inwalida , 04.01.2011

Opera11 posiada bardzo dużo luk programie. PO pobraniu zaczoły się nieprawidłości CZEŚ BYŁA J.POLSKIM i ANGELSKIM TERAZ ZNIKAJĄ PASKI ADRESOWY, STANU, OSOBISTY, KART. .USTAWIASZ PRAWIDŁOWO KOMPUTER I PRZY WŁOCZANIU POJAWIA INFORMACJA O WADACH ITAK SAMO NA ZAKONCZENIE PRZESTAWIA SYSTEM > BARDZO DUGO UŻYWAM OPERY TAKI PROBLEM MIAŁEM PRZY OPERZE9.20-925 TERAZ MIAŁEM OPERE 9.63 BYŁA WSPANIAŁA TERAZ MASE NIEDORUBEK I KLIJENT BLUŻNI NA OPRACOWANY BUBELA SERWIS NIEUSÓWA BUBLA TYLKO KAŻE MECZYĆ URZYTOWNIKOWI?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie