Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Netscape 9.0.0.6

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Netscape Communications Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1397

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Netscape 9.0.0.6

Netscape to kolejna przeglądarka internetowa, która cieszy się dużym uznaniem wśród internautów i ciągle jest udoskonalana. Aplikacja ta działa w oparciu o silnik Gecko, znany z Firefox, który sprawia że  przeglądarka ta działa szybko i sprawnie. Netscape jest za darmo dostępna dla wszystkich użytkowników i warto ją przetestować. Netscape po polsku pozwala na wyświetlanie kilku stron w jednym oknie przy użyciu zakładek, blokowanie niechcianych okienek oraz ochronę przed pishingiem. Jest to bardzo bezpieczna przeglądarka, która dodatkowo charakteryzuje się ciekawym interfejsem. Download Netscape znajdziesz na naszym wortalu.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Netscape 9.0.0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie