Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Netscape 9.0.0.6

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Netscape Communications Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1396

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Netscape 9.0.0.6

Netscape to kolejna przeglądarka internetowa, która cieszy się dużym uznaniem wśród internautów i ciągle jest udoskonalana. Aplikacja ta działa w oparciu o silnik Gecko, znany z Firefox, który sprawia że  przeglądarka ta działa szybko i sprawnie. Netscape jest za darmo dostępna dla wszystkich użytkowników i warto ją przetestować. Netscape po polsku pozwala na wyświetlanie kilku stron w jednym oknie przy użyciu zakładek, blokowanie niechcianych okienek oraz ochronę przed pishingiem. Jest to bardzo bezpieczna przeglądarka, która dodatkowo charakteryzuje się ciekawym interfejsem. Download Netscape znajdziesz na naszym wortalu.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Netscape 9.0.0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie