Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Firefox 4

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.06.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 78097

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mozilla Firefox 4

Mozilla Firefox 4 top najświeższe wydanie jednej z najpopularniejszych na świecie przeglądarek internetowych, która konkuruje z IE o tytułu najlepszej aplikacji do przeglądania sieci. Czy najnowsze wydanie sprawi w końcu, że Firefox zacznie być traktowany jako król przeglądarek? Przyjrzyjmy się, co ma do zaoferowania użytkownikom.

Do stworzenia Mozilla Firefox 4 użyto silnika Gecko 2.0. Pozwala to na przyśpieszenie otwierania się stron – zdaniem producenta nowy FF otwiera je aż sześciokrotnie szybciej. Dodano tu wsparcie dla nagłówków DNT, a także nowego silnika Javy – Jager Monkey. Pośród nowości warto wymienić również przyśpieszenie sprzętowe Direct3D 9 dla XP i Direct 3D 10 dla Vista i Windows 7. To jeszcze nie koniec zmian. Najlepiej wykonać download Firefox i sprawdzić samemu, co ma do zaoferowania. Aplikację wydano w ponad osiemdziesięciu wersjach językowych, wśród których jest także Mozilla Firefox pl.

W nowej edycji przeglądarki zwiększono stabilność. Dzięki temu rzadko zdarza się, aby podczas oglądania strony zawiesiła nam się. Nie ma tez problemów z oglądaniem filmików – nowe edycja aplikacji posiada wsparcie dla HD HTML 5 WebM, dzięki czemu be problemu obejrzymy filmiki Quciktime, Adobe Flas czy też Silverlight. Firefox pl to także funkcja Panorama. Pozwala ona na podgląd wszystkich otwartych zakładek, pozwalając je grupować i sortować. Nie brak także wsparcia dla licznych wtyczek i pluginów. 

Pobierz Mozilla Firefox 4 i zobacz samemu, jak zmieni się dzięki niemu codzienne odwiedzanie sieci. Jako że jest tu wsparcie HTML 5, mamy doskonały dowód na to, że aplikacja nadąża za nowymi technologiami i trendami w Internecie. Zmiany dotyczą także samego interfejsu użytkownika – mamy na przykład nowe rozmieszczenie użytecznych przycisków, jak „Odśwież” czy też „Strona startowa”. Dodano również menadżera haseł oraz ulepszono znane z poprzednich wydań blokowanie okienek pop-up.

Mozilla Firefox 4 potrafi przywrócić przerwaną sesję oraz inteligentnie podpowiadać słowa kluczowe i adresy do odwiedzanych stron. Możemy również opisywać witryny i strony własnymi słowami, co pomoże w ich późniejszym odnalezieniu. Jakby tego było jeszcze mało, mamy tu menadżera dodatków, dzięki któremu możemy spersonalizować Firefoxa w dowolny sposób. To jednak tylko główne z dziesiątek zmian przeglądarki – polecamy pobrać Mozilla Firefox 4 z tej właśnie strony i samemu przekonać się, jakie jeszcze nowe funkcje i możliwości oferuje!

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Firefox 4

dodał: ~zawiedziony , 03.08.2012

Treść komentarza.no a gdzie ten mf 4 do pobrania bo jakos nie moge sie doszukac \\nJa popelniam jakis blad (?) czy tez wasza\\noferta jest nie aktualna i nie chcecie tego\\nsprostowac by nie tracic odwiedzin

dodał: ~protest , 07.02.2011

Firefox jest najlepszy ale jak ma sie internet poniżej 1mb/s to wiadomo że będzie wolno chodzić

dodał: ~aruś , 22.11.2010

Firefoxa NIE polecam.Jest wolniejszy od 3.6

dodał: haincz , 27.09.2010

beta czyli wersja rozwojowa w testach, jej ostateczna wersja stabilna zostanie wydana po testach.

dodał: ~ghul , 25.09.2010

co to znaczy beta

dodał: ~zorro:P , 25.09.2010

czemu ikt niedaje komentarzy???.... Do rzeczy zdziała jak ulał i fajny ma wyglond nic jej nie zrarzuce...

dodał: ~ ork pierwszy , 17.06.2010

mozilla firefox 3.0 t o najgorszy program

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie