Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Firefox 4

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.06.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 78097

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mozilla Firefox 4

Mozilla Firefox 4 top najświeższe wydanie jednej z najpopularniejszych na świecie przeglądarek internetowych, która konkuruje z IE o tytułu najlepszej aplikacji do przeglądania sieci. Czy najnowsze wydanie sprawi w końcu, że Firefox zacznie być traktowany jako król przeglądarek? Przyjrzyjmy się, co ma do zaoferowania użytkownikom.

Do stworzenia Mozilla Firefox 4 użyto silnika Gecko 2.0. Pozwala to na przyśpieszenie otwierania się stron – zdaniem producenta nowy FF otwiera je aż sześciokrotnie szybciej. Dodano tu wsparcie dla nagłówków DNT, a także nowego silnika Javy – Jager Monkey. Pośród nowości warto wymienić również przyśpieszenie sprzętowe Direct3D 9 dla XP i Direct 3D 10 dla Vista i Windows 7. To jeszcze nie koniec zmian. Najlepiej wykonać download Firefox i sprawdzić samemu, co ma do zaoferowania. Aplikację wydano w ponad osiemdziesięciu wersjach językowych, wśród których jest także Mozilla Firefox pl.

W nowej edycji przeglądarki zwiększono stabilność. Dzięki temu rzadko zdarza się, aby podczas oglądania strony zawiesiła nam się. Nie ma tez problemów z oglądaniem filmików – nowe edycja aplikacji posiada wsparcie dla HD HTML 5 WebM, dzięki czemu be problemu obejrzymy filmiki Quciktime, Adobe Flas czy też Silverlight. Firefox pl to także funkcja Panorama. Pozwala ona na podgląd wszystkich otwartych zakładek, pozwalając je grupować i sortować. Nie brak także wsparcia dla licznych wtyczek i pluginów. 

Pobierz Mozilla Firefox 4 i zobacz samemu, jak zmieni się dzięki niemu codzienne odwiedzanie sieci. Jako że jest tu wsparcie HTML 5, mamy doskonały dowód na to, że aplikacja nadąża za nowymi technologiami i trendami w Internecie. Zmiany dotyczą także samego interfejsu użytkownika – mamy na przykład nowe rozmieszczenie użytecznych przycisków, jak „Odśwież” czy też „Strona startowa”. Dodano również menadżera haseł oraz ulepszono znane z poprzednich wydań blokowanie okienek pop-up.

Mozilla Firefox 4 potrafi przywrócić przerwaną sesję oraz inteligentnie podpowiadać słowa kluczowe i adresy do odwiedzanych stron. Możemy również opisywać witryny i strony własnymi słowami, co pomoże w ich późniejszym odnalezieniu. Jakby tego było jeszcze mało, mamy tu menadżera dodatków, dzięki któremu możemy spersonalizować Firefoxa w dowolny sposób. To jednak tylko główne z dziesiątek zmian przeglądarki – polecamy pobrać Mozilla Firefox 4 z tej właśnie strony i samemu przekonać się, jakie jeszcze nowe funkcje i możliwości oferuje!

Podobne Przeglądarki internetowe

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Firefox 4

dodał: ~zawiedziony , 03.08.2012

Treść komentarza.no a gdzie ten mf 4 do pobrania bo jakos nie moge sie doszukac \\nJa popelniam jakis blad (?) czy tez wasza\\noferta jest nie aktualna i nie chcecie tego\\nsprostowac by nie tracic odwiedzin

dodał: ~protest , 07.02.2011

Firefox jest najlepszy ale jak ma sie internet poniżej 1mb/s to wiadomo że będzie wolno chodzić

dodał: ~aruś , 22.11.2010

Firefoxa NIE polecam.Jest wolniejszy od 3.6

dodał: haincz , 27.09.2010

beta czyli wersja rozwojowa w testach, jej ostateczna wersja stabilna zostanie wydana po testach.

dodał: ~ghul , 25.09.2010

co to znaczy beta

dodał: ~zorro:P , 25.09.2010

czemu ikt niedaje komentarzy???.... Do rzeczy zdziała jak ulał i fajny ma wyglond nic jej nie zrarzuce...

dodał: ~ ork pierwszy , 17.06.2010

mozilla firefox 3.0 t o najgorszy program

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie