Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Firefox 3.7 Alpha

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5282

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Mozilla Firefox 3.7 Alpha

Mozilla Firefox to wiodąca wyszukiwarka internetowa na rynku. Każda nowa wersja ugruntowuje jej pozycję oraz zostawia w tyle konkurencję. Mozilla udostępniła właśnie Firefox 3.7 Alpha 3 – download jest darmowy jednak należy pamiętać, że jest to edycja testowa. Wbrew plotkom jakie pojawiły się w styczniu 2010 Mozilla nie ma zamiaru zrezygnować z wydania Mozilla Firefox 3.7. Mimo pogłosek, że Mozilla postanowiła zawrzeć większe zmiany dopiero w wydaniu Firefox 4 a do tego czasu udostępniać jedynie mniejsze aktualizacje została zdementowana. Oficjalna, stabilna wersja Mozilla Firefox 3.7 ma pojawić się w maju lub lipcu 2010. Mozilla Firefox 3.7 Alpha za free będzie oparta na silniku Gecko 1.9.3. a nowości, choć nie rewolucyjne jak w zapowiadanej wersji 4, sprawiają, że warto czekać na nową odsłonę przeglądarki. Mozilla Firefox 3.7 działa po polsku. Ściągnij Mozilla Firefox 3.7 za darmo i wypróbuj jej najnowsze możliwości.

Mozilla Firefox 3.7 Alpha została wydana z nowymi pluginami „Out of Process”, ulepszeniami działania JavaScript. Dodano wiele poprawek w stabilności, bezpieczeństwie i szybkości działania. Ulepszono obsługę  HTML5, CSS, DOM, SVG, WebGL i Direct2D. Na pasku narzędzi najnowsza wyszukiwarka stron będzie posiadać nowe przyciski. Dodano do Mozilla Firefox 3.7 znany z Vista i Windows 7 efekt przezroczystości. Przygotowano prototypowe interfejsy Mozilla Firefox 3.7 dla Linux i Mac OS X. Mozilla Firefox 3.7 posiada najnowsza obsługę Direct2D, która przyspieszy działanie Mozilla Firefox 3.7 na Windows 7 i Vista. Mozilla Firefox 3.7 Alpha posiada menu pl. Aby używać polskiej wersji Mozilla Firefox 3.7 Alpha osobne spolszczenie nie jest wymagane. Gotowy na Mozilla Firefox 3.7? Pobierz za darmo już teraz.

Uwaga!
Podobnie jak w przypadku Mozilla Firefox 3.7 Beta wersja Alpha to nadal wersja ewaluacyjna. Jest ona udostępniona głównie osobom, które chcą poznać nowe funkcje przeglądarki i w razie zauważenia błędów są gotowe zgłaszać je do zespołu developerów. Nie zaleca się używania Mozilla Firefox 3.7 Alpha do pobrania lub obsługi ważnych dokumentów czy wykonywania transakcji online. Pamiętaj również o poprawnej pisowni programu. Błędna pisownia (Mozzilla Firefox, Mozila Firefox, Firefoks) utrudnia odnalezienie oryginalnego oprogramowania.

Licencja
Firefox to browser rozpowszechniany na licencji otwartej MPL/GPL/LGPL. Oznacza to w praktyce, że w przypadku Firefox 3.7 download i używanie jest całkowicie darmowe.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakiej będzie działać Mozilla Firefox 3.7 to XP, Vista, 2000, 2003 oraz Windows 7. Mozilla Firefox 3.7 oprócz wersji Windows będzie dostępna na Linux i Mac OS X.

Wymagania sprzętowe
Aby Mozilla Firefox 3.7, najnowsza z serii, działała poprawnie wymagane są: procesor 233 MHz (rekomendowany 500MHz lub lepszy), 64 MB RAM (rekomendowane 128 MB RAM lub więcej) oraz 52 MB wolnego miejsca na dysku.

Chcesz być krok do przodu? Przetestuj nową Mozilla Firefox 3.7 Alpha – pobierz już teraz. Pobierz Firefox 3.6 najnowszy stabilny program serii z działu Przeglądarki internetowe.  Oprócz Mozilla Firefox 3.7 oferujemy download wersji testowej Mozilla Firefox 4.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Firefox 3.7 Alpha

dodał: ~kb , 13.04.2010

jak uruchomić polski język w 3.7

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie