Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Firefox 3.5.7 PL

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla Firefox
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.06.2009
Rozmiar: 8,4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 55315

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mozilla Firefox 3.5.7 PL

Mozilla Firefox 3.5.7  jest kolejną wersją popularnej przeglądarki Firefox. To, co oferuje najnowsza Mozilla Firefox jest na pewno bardzo dobrym wskaźnikiem najnowszych tendencji w rozwoju internetu a w szczególności segmentu przeglądarek internetowych.

Co zatem znajdziemy w nowym Mozilla Firefox 3.5.7  za free? Nowa wersja posiada ulepszone narzędzia dbające o prywatność użytkownika w tym specjalny tryb prywatny. Używając go nie zostawia się żadnych śladów surfowania. Lepszą obsługę nowego FF 3.5.7  ma zapewnić TraceMonkey JavaScript. Rozwinięta zostanie funkcja geolokacji dzięki Location Aware Browsing. Kolejną nowością będzie natywna obsługa JSON DOM wraz z obsługą CSS3. Mozilla Firefox 3.5.7  posiadać będzie obsługę krojów ładowalnych a także inne opcje CSS, funkcje zapytania JavaScript, przechowywanie danych offline HTML5 oraz przekształcenia SVG.

Silnik nowego Firefox 3.5.7  oparty jest na Gecko 1.9.1, przy którym od zeszłego roku trwały prace nad ulepszeniem parsowania usprawniającego renderowanie. W Mozilla Firefox 3.5.7  wprowadzono wiele usprawnień przyspieszających i ułatwiających obsługę oraz wprowadzono zmiany, które wychodzą naprzeciw najnowszym trendom w technologii internetowej. Brano pod uwagę nowe rozwiązania obsługi znaczników <video> i <audio> zdefiniowanych w HTML 5. Przygotowano cross-site XMLHttpRequest, który umożliwia budowanie złożonych aplikacji sieciowych i implementację mashupów.

Jednym z ważnych zalet Mozilla Firefox jest bogata oferta wersji językowych. Także Mozilla Firefox 3.5.7  po polsku znalazła się pośród gotowych już teraz 70 wersji językowych. Dlatego też nie potrzebne jest do Mozilla Firefox 3.5.7  osobne spolszczenie – wystarczy pobrać przygotowany plik instalacyjny.

Zanim zdecydujesz się na używanie Mozilla Firefox 3.5.7  i download pliku instalacyjnego sprawdź czy twój komputer spełnia wymagania sprzętowe. Mozilla Firefox 3.5.7  działa pod Windows 2000, XP, Windows Server 2003, Vista z procesorem Pentium 500MHz lub lepszym, 128 MB RAM i 52 MB wolnego miejsca na dysku lub na Mac OS X 10.4 lub późniejszy procesor Intel x86,  PowerPC G3, G4 lub G5, 256 MB RAM, 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Mimo, że finalna wersja Mozilla Firefox 3.5.7  do pobrania już jest gotowa należy pamiętać, że nie jest to już wersja testowa, jaka była wczesniej dostepna na stronie Mozilli. Mozilla Firefox 3.5.7 można ściągnąć za darmo .

Instalując Mozilla Firefox 3.5.7  także pl, nie należy spodziewać się żadnych niedociągnięć. Takie problemy jak to, że przegladarka może wieszać się w czasie wczytywania Ulubionych, po użyciu opcji Wyczyść, zostały juz przez producentów wyeliminowane.

Decydując się na pobranie Mozilla Firefox 3.5.7  trzeba być tez przygotowanym na to, że nowa wersja zostanie nadpisana na istniejącej już w komputerze wersji. Nie zostaną stracone żadne zakładki ani historia przeglądanych stron natomiast bardzo prawdopodobne jest, że zniknie cześć dodatków i widgetów i będzie je można odzyskać dopiero po aktualizacji samych dodatków.

Aby usunąć przeglądarkę Mozilla Firefox 3.5.7 , będącą freeware, z komputera wystarczy postępować według zwykłych wskazówek. Odinstalowanie Mozilla Firefox 3.5.7  nie usunie zakładek, historii przeglądanych stron ani dodatków, gdyż są one przechowywane w osobnym folderze. Przeinstalowanie Mozilla Firefox do jednej z wcześniejszych wersji nie powinno spowodować żadnej utraty danych przechowywanych w tym folderze.

Pobierz Mozilla Firefox 3.5.7 , która dostępna na naszym serwisie jest wersja finalną. Mozilla Firefox 3.5.7  to już nie trial ale pełna wersja za darmo. Zachęcamy do przeglądnięcia innych przeglądarek internetowych na naszej stronie w tym stabilną, najnowszą wersję Mozilla Firefox serii 3.0.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Firefox 3.5.7 PL

dodał: ~Gość , 15.04.2013

super

dodał: ~BARBUREK , 05.01.2010

BEZNADZIEJA:p

dodał: ~A chu was to obchodzi , 29.12.2009

To jest super

dodał: ~andrzej , 24.12.2009

mozilla firefox 3.6 beta 4 to wielka lipa

dodał: ~chujor , 09.11.2009

na nic

dodał: ~ERiq , 08.11.2009

gdzie instalka

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie