Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Firefox 3.0.9 PL

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.04.2009
Rozmiar: 8,04 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 5274

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mozilla Firefox 3.0.9 PL

Mozilla Firefox 3.0.9 PL to najnowsza odsłona popularnej przeglądarki internetowej, dostępna za darmo do pobrania. Jest ona oparta na silniku Gecko 1.9, który zdążył już zdobyć uznanie internautów z całego świata.

Głównymi zaletami Firefoxa są szybkość i obsługa zdecydowanej większości standardów internetowych zalecanych przez W3C. Najnowsza wersja Mozilli zachowała przy tym prostotę obsługi starszych jej wersji, opcję blokowania wyskakujących okien, łatwy i intuicyjny system przeglądania wielu stron w osobnych kartach czy zintegrowany menadżer pobierania plików z możliwością wznawiania. Po pobraniu aplikacji możliwe jest późniejsze doinstalowanie pluginów tworzonych przez wielu użytkowników i rozszerzających możliwości przeglądarki Firefox o miedzy innymi wykonywanie popularnych komend – do przodu, wstecz, nowa karta, odśwież i inne – tylko i wyłącznie przy użyciu myszy, współpracę z akceleratorami pobierania plików, przyspieszanie otwierania stron WWW, powiadamianie o nowych wiadomościach w skrzynce pocztowej, sprawdzanie poprawności pisowni i wiele innych opcji.

Wersja firefoksa 3.0.9 PL ma ponadto lepiej od swoich poprzedniczek rozwiniętą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, posiada również wbudowanego menadżera profili kolorów, a także wspiera certyfikaty Extended Validation SSL i moduł kontroli rodzicielskiej obecny w systemie Windows Vista, a także wiele innych opcji i uaktualnień.

Dzięki zmianom w kodzie programu,  a dokładnie jego części odpowiedzialnej za zarządzanie pamięcią nowy Mozilla Firefox 3.0.9 PL nie zużywa już tyle zasobów RAM co poprzednie przeglądarki z tej serii.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Firefox 3.0.9 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie