Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Firefox 3.0.14

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla Team
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 7.8
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 10260

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis Mozilla Firefox 3.0.14

Darmowy program FireFox to idealna aplikacja, która potrafi odmienić sposób, w jaki korzystamy z internetu. Najnowszy FireFox po polsku to idealne rozwiązanie zarówno dla zaawansowanych internautów, jak i dla osób początkujących. Nowości, bezpieczeństwo, szybkość i precyzja to główne cechy jakie posiada najnowszy FireFox free. Najnowszy FireFox umożliwia każdemu jego użytkownikowi dodawanie wielu zakładek. Aplikacja potrafi natychmiast identyfikować witrynę, co znacznie zwiększa tempo pracy. Program ten jest bardzo wydajny, a w każdym momencie jego użytkowania możemy powiększyć stronę, tak aby była ona całkowicie czytelna.

Najnowszy Mozilla FireFox za darmo posiada bardzo inteligentną Bibliotekę. Wszystkie zakładki, cała historią oraz wyniki wyszukiwania zapisywane są w bibliotece, do której przez cały czas ma dostęp klient FireFox w wersji po polsku. Aplikacja dodatkowo posiada etykiety, które pozwalają opisać słowami i kategoriami witryny w celu dużo szybszego ich wyszukiwania. Autorzy programu bardzo dbają o bezpieczeństwo, stąd też aplikacja ta posiada wiele zabezpieczeń zarówno przeciw wirusom, jak i przeciw innym zagrożeniom z internetu. Najnowszy FireFox download posiada funkcję automatycznej identyfikacji witryny, która w bardzo dokładny sposób sprawdza oraz analizuje, co znajduję się na danym serwerze. Pobierz FireFox za darmo, który ma również wbudowaną automatyczną ochronę przed złośliwymi oprogramowaniami. Dużym przełomem dla tego programu było prowadzenie programu Kontrola rodzicielska, gdzie przez cały czas praca z programem była monitorowana, a niedostępne strony automatycznie blokowane. Autorzy poprzez tę funkcję zyskali sobie jeszcze większe zaufanie klientów. Portal pobierz.pl dla wszystkich klientów oferuje także dodatki do firefoxa. Na stronie tej możemy znaleźć także wszelakie wtyczki do firefoxa, które znacznie ułatwiają nam pracę. Firfox mimo swoich wielu zalet oferuje nam jeszcze więcej dodatków aby każdy znalazł coś dla siebie.

Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak Firefox, który jest dostępny w kategorii Przeglądarki internetowe. ­­Pobierz FireFox, który ma w swojej licznej gamie zalet także ponad 5000 sposobów na dopasowanie programu do własnych potrzeb. Każdy klient może na swój sposób zmienić wygląd przeglądarki, a wiele dodatków, które są automatycznie wprowadzone do FireFox czynią go jeszcze bardziej ciekawszym. Aby przyjemność pracy z najnowszy FireFox free była jeszcze większa producenci wprowadzili także możliwość blokowania wyskakujących okienek, czy też automatyczne aktualizacje. Program FireFox download zrobił ogromny postęp w dziedzinie rozwoju programów, więc nie zastanawiając się ani chwili ściągnij go na swój komputer bezpośrednio ze strony pobierz.pl. Gwarantuje, że w ciągu kilku chwil nasz serwer udostępni Ci korzystanie z niego zupełnie za darmo.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Firefox 3.0.14

dodał: ~ziomek , 07.12.2009

dobra jest

dodał: ~barti , 28.03.2009

jak to sciagnać?\n

dodał: ~wladek , 05.02.2009

firefox jest w porządku, zdecydowanie pierwszy program jaki trzeba zainstlaowac po postawieniu systemu ;)

dodał: ~~szymex122~ , 01.02.2009

Pochwalam Firefox'a,miałem Opere ale usunołem bo trzeba jakiś na początku dodatek instalować!(Opera jest głupia).

dodał: ~komix , 27.01.2009

ja tez pochwale firefox, rowna sie tylko z opera a reszta sie nie liczy ;)

dodał: ~uja , 22.01.2009

Firefox zdecydowanie lepszy od konkurencji

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie