Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Firefox 3.0.11

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla Team
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 7.8MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4674

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis Mozilla Firefox 3.0.11

Mozilla Firefox to przeglądarka internetowa, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Firefox  to darmowa, sprawdzona i funkcjonalna przeglądarka, która według wielu testów bije na głowę Internet Explorer i ma miliony użytkowników na całym świecie. Firefox jest tworzony od 2002 roku przez Korporację Mozilla oraz wolontariuszy.


Najnowsza wersja tego programu to Mozilla Firefox 3, która bije rekordy pobierań od pierwszego dnia, gdy pojawiła się w sieci. Ostatnia stabilna wersja Firefox 3.0.11 naprawia m.in. szereg problemów związanych z bezpieczeństwem oraz poprawia stabilność samego programu. Co więcej udało się nareszcie naprawić błąd związany z uszkodzeniem bazy danych zakładek, który w poprzednich wersjach Mozilla Firefox się czasami pojawiał.


Firefox jest oczywiście w całości po polsku i pomimo ciągłych zmian program ten zachowuje nadal prostotę obsługi, opcję blokowania wyskakujących okien, łatwy i intuicyjny system przeglądania wielu stron w osobnych kartach oraz zintegrowany menadżer pobierania plików z możliwością wznawiania.
Po pobraniu Firefox możliwe jest także późniejsze doinstalowanie pluginów tworzonych przez wielu użytkowników i rozszerzających możliwości Firefox 3 o miedzy innymi wykonywanie popularnych komend – do przodu, wstecz, nowa karta, odśwież i inne – tylko i wyłącznie przy użyciu myszy, współpracę z akceleratorami pobierania plików, przyspieszanie otwierania stron WWW, powiadamianie o nowych wiadomościach w skrzynce pocztowej, sprawdzanie poprawności pisowni i wiele innych opcji. Użytkownicy Firefox mogą także pobrać wiele innych dodatków, których jest pełno w sieci. Dzięki nim bezpośrednio przez przeglądarkę można zarządzać uczestnictwem w aukcjach internetowych, wczytywaniem zdjęć cyfrowych, sprawdzaniem prognozy pogody czy słuchaniem muzyki. Firefox umożliwia także download licznych motywów, które zmieniają wizualny wygląd przeglądarki według uznania użytkowników.  Pluginy, motywy i dodatki do Mozilla Firefox są ogólnie dostępne w sieci i nie ma problemów z ich znalezieniem. 

Od teraz wystarczy pobrać najnowszą wersję Mozilla Firefox by mieć dostęp do zasobów sieci przy użyciu najwygodniejszej przeglądarki internetowej. Nowy, inteligentny pasek adresu uczy się z upływem czasu zachowań użytkowników i dopasowuje się do ich preferencji, oferując coraz bardziej trafne podpowiedzi. Biblioteka Firefox 3 archiwizuje historię przeglądania, zakładki i etykiety, umożliwiając ich łatwe przeszukiwanie i organizowanie. Funkcja tworzenia zakładek i etykiet jednym kliknięciem upraszcza zapamiętywanie, wyszukiwanie i porządkowanie stron internetowych. Funkcja pełnoekranowego powiększania błyskawicznie wyświetla czytelne zbliżenia dowolnego fragmentu strony. Są to tylko najważniejsze funkcje Mozilla Firefox do których mamy dostęp po pobraniu tej wspaniałej przeglądarki internetowej. 

Najnowsza darmowa wersja Mozilla Firefox dostepna po polsku w dziale download.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Firefox 3.0.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie