Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Firefox 2.0.0.17

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 6.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1935

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Mozilla Firefox 2.0.0.17

Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Zbudowana została w oparciu  o silnik Gecko. Jest bardzo ceniona przez  użytkowników ze względu na prostotę, bezpieczeństwo,  funkcjonalność i szybkość działania.

Ważną cechą programu jest niemal pełna zgodność  z internetowym standardami rekomendowanymi przez W3C.
Podstawowe cechy Firefoksa to blokowanie wyskakujących okien, przeglądanie w kartach, sprawdzanie poprawności tekstów wpisywanych w formularzach na stronach internetowych, oraz zintegrowany menadżer pobierania plików.
Ponadto funkcjonalność przeglądarki można dopasować do własnych potrzeb instalując różnorakie dodatki (pluginy).

Podobne Przeglądarki internetowe

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Mozilla Firefox

  Prezentujemy najnowszą wersję przeglądarki Mozilli Firefox, jednego z najlepszych narzędzi do przemierzania świata Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Firefox 2.0.0.17Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie