Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Maxthon 2.5.14.224

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Maxthon International
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2010
Rozmiar: 6,5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 389

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Maxthon 2.5.14.224

Dostępny po polsku Maxthon to kolejna przeglądarka internetowa, która walczy o swoje miejsce na rynku. Czy stanie się konkurencją dla aplikacji, do których już zdążyli się przyzwyczaić użytkownicy na całym świecie? Warto wykonać free download Maxthon i zobaczyć samemu, co ma do zaoferowania. Przeglądarka powstała na silniku Internet Explorera, ma jednak funkcje, które nie występują w pierwowzorze. Na przykład możemy używać skrótów klawiaturowych lub też zdefiniować bez ograniczeń gesty myszy. Umożliwia też zdalne prowadzenie konferencji oraz wykonywanie zrzutów ekranu.

Dostępny za darmo Maxthon to także olbrzymie możliwości konfiguracji aplikacji pod swoje potrzeby. Ma wbudowany moduł blokujący reklamy, a także złośliwe strony. Dodatkowo w sieci można znaleźć półtorej tysiąca wtyczek, które jeszcze bardziej zwiększą użyteczność aplikacji. Oczywiście download pluginów Maxthon jest darmowy, podobnie jak i sam program.

Bez wątpienia warto zobaczyć co potrafi ta przeglądarka! Download Maxthon jest możliwy z tej właśnie strony. Aplikacja świetnie spisuje się na XP i Vista. Można także bez problemu używać Maxthon na Windows 7. Również pod Linuxem Maxthon nie zawiedzie, jednak nie dajemy stuprocentowej gwarancji prawidłowego działania. Najlepiej sprawdzić to samemu – pobierz Maxthon z naszej strony!

Jeśli znane są nam programy typu Internet Explorer, Firefox, Opera czy inne przeglądarki, warto również z­apoznać się z Maxthon. Plik instalacyjny Maxthon jest do pobrania z tej właśnie strony. Zobacz najnowszą wersje przeglądarki Maxthon

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Maxthon 2.5.14.224Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie