Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Maxthon 2.1.4.443

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mysoft Technology
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 830

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Maxthon 2.1.4.443

­
Maxthon 2 to kolejna przeglądarka internetowa, która została stworzona w oparciu o silnik Trident, ten sam który napędza Internet Explorera. Aplikacja ta oferuje wszystko to co godny konkurent, a według zapowiedzi twórców jest nawet dużo szybsza. Maxthon 2 jest za free więc każdy może na własnej skórze zweryfikować ten pogląd. Oprócz podstawowych funkcji, jak wyświetlanie stron w zakładkach, wbudowany menadżer plików, czy blokada pop-up, Maxthon 2 po polsku pozwala na wykorzystanie gestów myszy do obsługi przeglądarki oraz bezpieczne surfowanie po sieci. Download Maxthon 2 jest szybki i prosty w obsłudze, dlatego skorzystaj z jej możliwości już teraz. Zobacz najnowszą wersje przeglądarki Maxthon
­

Podobne Przeglądarki internetowe

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Maxthon 2.1.4.443Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie