Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Maxthon 2.1.2.649

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mysoft Technology
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 721

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Maxthon 2.1.2.649

Maxthon to przeglądarka internetowa oparta na tym samym silniku co Internet Explorer. Według zapowiedzi twórców jest jednak szybsza i bardziej wydajna niż IE. Poza tym program charakteryzuje się możliwością przeglądania kilku stron w jednym oknie przy użyciu zakładek, rozbudowanymi modułami bezpieczeństwa, a także wbudowanym menadżerem pobierania plików. Maxthon jest po polsku, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z zapoznaniem się z jej pozostałymi funkcjami. Maxthon jest za free, tak więc każdy ma szansę na testy. Download Maxthon pozwala ponadto na programowanie obsługi przeglądarki przy użyciu gestów myszy, a także oferuje czytnik RSS.­Zobacz najnowszą wersje przeglądarki Maxthon.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Maxthon 2.1.2.649Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie