Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Maxthon 2.1.2.649

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mysoft Technology
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 718

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Maxthon 2.1.2.649

Maxthon to przeglądarka internetowa oparta na tym samym silniku co Internet Explorer. Według zapowiedzi twórców jest jednak szybsza i bardziej wydajna niż IE. Poza tym program charakteryzuje się możliwością przeglądania kilku stron w jednym oknie przy użyciu zakładek, rozbudowanymi modułami bezpieczeństwa, a także wbudowanym menadżerem pobierania plików. Maxthon jest po polsku, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z zapoznaniem się z jej pozostałymi funkcjami. Maxthon jest za free, tak więc każdy ma szansę na testy. Download Maxthon pozwala ponadto na programowanie obsługi przeglądarki przy użyciu gestów myszy, a także oferuje czytnik RSS.­Zobacz najnowszą wersje przeglądarki Maxthon.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Maxthon 2.1.2.649Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie