Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Maxthon 3.3.2.2000

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mysoft Technology
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2010
Data modyfikacji: 30.12.2011
Rozmiar: 23,72 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2866

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Maxthon 3.3.2.2000

Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit. Ma ona wiele wbudowanych, użytecznych funkcji. Ponieważ download Maxthon pl nic nie kosztuje, każdy może przekonać się o możliwościach tej przeglądarki.

Lista zalet jest duża, wiec warto wymienić najważniejsze: posiada ona zaawansowaną obsługę Proxy, blokadę reklam, możliwość ustawiania zabezpieczonych hasłem profili i inne funkcje. Pobierz Maxthon z naszej strony i zobacz samemu, co potrafi. Być może stanie się twoją ulubioną przeglądarką? Mamy tu też system filtrów, który dba o to, by żaden złośliwy element nie przeniknął do systemu. Dodatkowo w Internecie można znaleźć mnóstwo skórek do programu, dzięki czemu przeglądarka wygląda tak, jak chce tego użytkownik. A ponieważ prezentujemy na tej stronie wydanie Maxthon pl, nikt nie będzie mieć problemów ze zrozumieniem opcji i możliwości konfiguracji.

Maxthon jest ciekawą alternatywą dla najpopularniejszych aplikacji, jaki Internet Explorer czy Firefox. Ponieważ program ten jest dostępny każdej chwili bez żadnych opłat, można samemu ocenić, czy ma szanse dorównać najlepszym. Download Maxthon 3 zajmie parę chwil – plik instalacyjny przeglądarki ma 23,72 MB. Przeglądarki można używać na systemach operacyjnych Windows. Bez problemu użyjemy więc Maxthon 3.3.2.2000 na Windows 7, Vista i XP. Nie znajdziemy natomiast wersji Matxhon 3.3.2.2000 na Linux. Maxthon można polecić każdemu, kto lubi od czasu do czasu odmianę od popularnych aplikacji.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Mozilla Firefox

  Prezentujemy najnowszą wersję przeglądarki Mozilli Firefox, jednego z najlepszych narzędzi do przemierzania świata Internetu.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Maxthon 3.3.2.2000Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie