Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lunascape 6.5.6.24556

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Lunascape Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.09.2011
Rozmiar: 43,53 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 377

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lunascape 6.5.6.24556

Lunascape to anglojęzyczna przeglądarka rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation. Niezwykłość programu polega na tym, że posiada on aż trzy silniki renderujące: Gecko (znane z Mozilli Firefox), Webkit (używany w Apple Safafi oraz Google Chromie) oraz Trident (używany w IE).

Lunascape jest rozwijany od sierpnia 2001 roku, a więc już ponad dekadę, przy czym firma Lunascape Corporation powstała w roku 2004 (w związku z sukcesem aplikacji i potrzebą jej rozwoju).

Wśród zalet opisywanego programu niewątpliwymi są jej darmowość oraz szybkość. Ciekawym rozwiązaniem jest również obsługa wszystkich popularnych silników, które są stosowane w przeglądarkach i zostały wymienione w drugim zdaniu naszego opisu. Użytkownik może wybrać dowolny spośród trzech silników. Lunascape jest również kompatybilny z aplikacjami stosowanymi dla Firefoxa i daje spore możliwości personalizacji layoutu oraz działania aplikacji.

Naczelną wadą wydaje się być dostępność jej jedynie w anglojęzycznej wersji językowej, co w praktyce uniemożliwia jej użytkowanie przez osoby, które nie znają języka angielskiego.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lunascape 6.5.6.24556Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie