Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lunascape 6.5.6.24556

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Lunascape Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.09.2011
Rozmiar: 43,53 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 376

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lunascape 6.5.6.24556

Lunascape to anglojęzyczna przeglądarka rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation. Niezwykłość programu polega na tym, że posiada on aż trzy silniki renderujące: Gecko (znane z Mozilli Firefox), Webkit (używany w Apple Safafi oraz Google Chromie) oraz Trident (używany w IE).

Lunascape jest rozwijany od sierpnia 2001 roku, a więc już ponad dekadę, przy czym firma Lunascape Corporation powstała w roku 2004 (w związku z sukcesem aplikacji i potrzebą jej rozwoju).

Wśród zalet opisywanego programu niewątpliwymi są jej darmowość oraz szybkość. Ciekawym rozwiązaniem jest również obsługa wszystkich popularnych silników, które są stosowane w przeglądarkach i zostały wymienione w drugim zdaniu naszego opisu. Użytkownik może wybrać dowolny spośród trzech silników. Lunascape jest również kompatybilny z aplikacjami stosowanymi dla Firefoxa i daje spore możliwości personalizacji layoutu oraz działania aplikacji.

Naczelną wadą wydaje się być dostępność jej jedynie w anglojęzycznej wersji językowej, co w praktyce uniemożliwia jej użytkowanie przez osoby, które nie znają języka angielskiego.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lunascape 6.5.6.24556Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie