Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Internet Explorer 9

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Microsoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.11.2009
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 71600

Brak

Opis Internet Explorer 9

Mimo że udział Internet Explorer w rynku przeglądarek internetowych wynosi ponad 60%, jest to jedyna wiodąca przeglądarka, która traci użytkowników. Jest to spowodowane między innymi tym, że większość osób używa IE w pracy, natomiast w domu, mając wybór, woli nowoczesne programy, szybsze i atrakcyjniejsze od Explorera. Główni konkurenci IE, a więc Firefox, Safari i Google Chrome, choć nadal są daleko w tyle za IE, to jednak utrzymują tendencję zwyżkową w liczbie użytkowników. Z tego względu pojawienie się Internet Explorer 9 jest dla Microsoftu szansą na odrobienie strat (czyli prawie 12% spadku liczby użytkowników od połowy 2008 do połowy 2009). Internet Explorer 9 działa w polskiej wersji językowej.

Najnowszy Internet Explorer (wersja 9) wykorzystuje nie tylko moc procesora ale również karty graficznej do wyświetlania witryn internetowych a deweloperzy mają możliwość kontroli tego procesu wykorzystując CSS, DHTML i Javascript. Użycie mocy procesora graficznego znacząco podniosło szybkość IE 9. Według zaprezentowanych testów zgodności IE 9 to przeglądarka zgodna ze wszystkimi standardami. Internet Explorer 9 o wiele lepiej radzi sobie z obsługa Javascript, który potrzebny jest do efektywnej obsługi tak ważnych usług jak poczta elektroniczna czy Google Docs. Najnowszy Internet Explorer 9 posiada interfejs użytkownika oparty na silniku graficznym Windows Presentation Foundation. Ponieważ korzysta on z grafiki wektorowej i akceleracji 3D można oczekiwać, że zabraknie kompatybilności Internet Explorer z Windows XP. Zapraszamy do pobrania Internet Explorer 9 za darmo.

Licencja

Internet Explorer 9 nie jest rozpowszechniany na licencji trial. Internet Explorer 9, tak jak poprzednie wersje IE, można pobrać i używać za darmo. Internet Explorer 9 po polsku działa od chwili instalacji- aby używać IE 9 w polskiej wersji językowej, nie jest konieczny osobny plik spolszczenia. Pobierz IE 9 za darmo z naszej strony.

Wymagania systemowe

Internet Explorer 9 i Windows 7 ją całkowicie kompatybilne, nie brakuje również zgoności Internet Explorera 9 z systemem Windows Vista.Podobne Przeglądarki internetowe

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Internet Explorer 9

dodał: ~cin , 09.05.2012

tio może nie ze wszystkim sobie radzi ale jest i na dodatek działa.

dodał: ~smurf , 24.01.2011

IE musi istnieć bo to składnik windows ,bez niego windows raczej działa nie poprawnie

dodał: ~komodUs , 17.11.2010

nie przekonała mnie. w paru prostych sprawach nie dała sobie rady. ...

dodał: ~zer , 14.09.2010

Ciekawe czy pobije opere i inne przeglądarki :D

dodał: ~LuQaS , 11.05.2010

bo tego jeszcze nie ma...

dodał: ~Paatuusiaa ^.^ , 01.03.2010

tio w ogóle nie działa ; C\nŻaaal . pl ; //

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie