Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Internet Explorer 9

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Microsoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.11.2009
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 71635

Brak

Opis Internet Explorer 9

Mimo że udział Internet Explorer w rynku przeglądarek internetowych wynosi ponad 60%, jest to jedyna wiodąca przeglądarka, która traci użytkowników. Jest to spowodowane między innymi tym, że większość osób używa IE w pracy, natomiast w domu, mając wybór, woli nowoczesne programy, szybsze i atrakcyjniejsze od Explorera. Główni konkurenci IE, a więc Firefox, Safari i Google Chrome, choć nadal są daleko w tyle za IE, to jednak utrzymują tendencję zwyżkową w liczbie użytkowników. Z tego względu pojawienie się Internet Explorer 9 jest dla Microsoftu szansą na odrobienie strat (czyli prawie 12% spadku liczby użytkowników od połowy 2008 do połowy 2009). Internet Explorer 9 działa w polskiej wersji językowej.

Najnowszy Internet Explorer (wersja 9) wykorzystuje nie tylko moc procesora ale również karty graficznej do wyświetlania witryn internetowych a deweloperzy mają możliwość kontroli tego procesu wykorzystując CSS, DHTML i Javascript. Użycie mocy procesora graficznego znacząco podniosło szybkość IE 9. Według zaprezentowanych testów zgodności IE 9 to przeglądarka zgodna ze wszystkimi standardami. Internet Explorer 9 o wiele lepiej radzi sobie z obsługa Javascript, który potrzebny jest do efektywnej obsługi tak ważnych usług jak poczta elektroniczna czy Google Docs. Najnowszy Internet Explorer 9 posiada interfejs użytkownika oparty na silniku graficznym Windows Presentation Foundation. Ponieważ korzysta on z grafiki wektorowej i akceleracji 3D można oczekiwać, że zabraknie kompatybilności Internet Explorer z Windows XP. Zapraszamy do pobrania Internet Explorer 9 za darmo.

Licencja

Internet Explorer 9 nie jest rozpowszechniany na licencji trial. Internet Explorer 9, tak jak poprzednie wersje IE, można pobrać i używać za darmo. Internet Explorer 9 po polsku działa od chwili instalacji- aby używać IE 9 w polskiej wersji językowej, nie jest konieczny osobny plik spolszczenia. Pobierz IE 9 za darmo z naszej strony.

Wymagania systemowe

Internet Explorer 9 i Windows 7 ją całkowicie kompatybilne, nie brakuje również zgoności Internet Explorera 9 z systemem Windows Vista.Podobne Przeglądarki internetowe

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Internet Explorer 9

dodał: ~cin , 09.05.2012

tio może nie ze wszystkim sobie radzi ale jest i na dodatek działa.

dodał: ~smurf , 24.01.2011

IE musi istnieć bo to składnik windows ,bez niego windows raczej działa nie poprawnie

dodał: ~komodUs , 17.11.2010

nie przekonała mnie. w paru prostych sprawach nie dała sobie rady. ...

dodał: ~zer , 14.09.2010

Ciekawe czy pobije opere i inne przeglądarki :D

dodał: ~LuQaS , 11.05.2010

bo tego jeszcze nie ma...

dodał: ~Paatuusiaa ^.^ , 01.03.2010

tio w ogóle nie działa ; C\nŻaaal . pl ; //

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie