Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Internet Explorer 7.0.5730.13

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 14.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 8775

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Internet Explorer 7.0.5730.13

Najnowszy Internet Explorer to najpopularniejszy program w sieci, który pozwala na przeglądanie wszelakich witryn internetowych. Pobierz Internet Explorer został wyprodukowany i wypuszczony do sieci w bardzo wielu wersjach. Począwszy od tych najmniej skomplikowanych, aż do tych bardzo  zaawansowanych, zawierających wszelakie nowinki techniczne. Internet Explorer free posiada wszelakie nowości dotyczące przede wszystkim wyglądu. Zmieniony wygląd udoskonalonego interfejsu to więcej wymaganych funkcji, a mniej niepożądanych. Nowy wygląd zapewnia maksymalny obszar ekranu wyświetlania witryn sieci Web. Najnowsza wersja Internet Explorer posiada także możliwość otwierania wielu witryn sieci Web w jednym oknie programu.

Wszystko to odbywa się dzięki zainstalowanej w Internet Explorer za darmo funkcji kart. Darmowy Internet Explorer pozwala także na zorganizowanie wielu kart w jednej grupie kart. Internet Explorer download został także dopracowany w bardzo inteligentną funkcję drukowania. Program Internet Explorer free automatycznie zmniejsza tekst, co poprawia komfort drukowania. Dzięki temu cała zawartość witryny sieci Web mieści się na wydrukowanej stronie. Opcje drukowania obejmują także dostosowywane marginesy, niestandardowe układy stron, możliwość usunięcia nagłówków i stopek oraz zmiany obszaru wydruku. Pobierz Internet Explorer może także dostarczać aktualne treści z ulubionych witryn.

Producenci programu Internet Explorer download na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo swoich klientów. Wszelakie zabezpieczenia oraz możliwość hasłowania jest czymś co w każdej wersji tej darmowej aplikacji jest coraz bardziej unowocześniane. Stabilna architektura nowego programu Internet Explorer i ulepszone funkcje zabezpieczeń ułatwiają ochronę przed niebezpiecznym oprogramowaniem i zabezpieczenie danych osobowych przed fałszywymi witrynami sieci Web i witrynami wyłudzającymi informacje. Pobierz Internet Explorer free działa pod każdą wersją systemu operacyjnego Microsoft Windows. Oprogramowanie zostało przystosowane zarówno dla klientów bardziej wymagających, jak i tych początkujących. Najnowsza wersja tego programu posiada także bardzo łatwą obsługę. Z aplikacji korzysta większość internautów i każdy bez problemu potrafi surfować po Internecie za jego pomocą. Nie wymaga on jakiejkolwiek instalacji, gdyż jest automatycznym dodatkiem do każdej wersji systemu Windows.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.

Inne informacje

Internet Explorer (po polsku - Eksplorer) to najpopularniejsza ale i budząca wiele kontrowersji przeglądarka internetowa. Internet explorer jest dostarczany wraz z systemem Windows przez to niezwykle łatwo go zdobyć jednak posiada wiele niedoróbek i lub w zabezpieczeniach. Dopiero wersja z service pack (często skracana do sp2) rozwiązuje wiele dotkliwych problemów. Zaletą przeglądarki jest też wyposażenie jej w możliwość instalacji wtyczek i rozszerzeń - ang. plugins lub addons. Najnowszy Internet Explorer 7 (ie 7) wraz z service pack 2 jest ogólnie bardzo dobrą przeglądarką jednak, ponieważ związana jest z Microsoftem ciągle ma rzesze zaciekłych przeciwników, którzy nad Internet Explorera przedkładają Mozille Firefox czy Operę. Najnowszy Internet Explorer posiada również swoją wersję przenośnią dla urządzeń mobilnych - Internet Eksplorer Pocket.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Internet Explorer 7.0.5730.13

dodał: ~klaudia , 15.04.2009

to jest darmowy program?

dodał: kuba997 , 13.11.2008

ble, fuj. czemu wy to ludzie ściągacie? przecież na to się nie da patrzeć, a co dopiero używać! opera albo firefox, ewentualnie chrome.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie