Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Imikimi Plugin 0.5.1

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Imikimi
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.03.2010
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 24798

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Imikimi Plugin 0.5.1

Imikimi to program dobrze znany osobom lubiącym kreatywnie spędzać czas w internecie. Jest to wtyczka do popularnych przeglądarek, która pozwala tworzyć efektowne kolaże przy pomocy  efektów graficznych, szablonów czy tekstu. Co ważne, Imikimi installer nie instaluje w komputerze programu, z którego można korzystać offline. Imikimi to plugin a download dodaje wtyczkę do przeglądarki. Taka forma korzystania z programu ma swoje zalety. Korzystając z Imikimi masz za free do wyboru setki szablonów, motywów i efektów online a więc zawsze korzystasz z całej kolekcji dodatków. Imikimi jako program do ściągnięcia na dysk zajmowałby dużo miejsca a pobranie wszystkich dodatków zabrałoby sporo czasu. Imikimi w wersji pl nie zostało udostępnione. Ściągnij Imikimi plugin v0 5.1 klikając zielony przycisk pod tekstem.

Imikimi posiada nieprzebraną ilość zastosowań a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Można w nim tworzyć zabawne kolaże, świąteczne i okolicznościowe pozdrowienia, romantyczne kartki, rozkoszne zdjęcia pociech, zaproszenia na imprezy. Używając Imikimi dodasz ramki, animacje, pola tekstowe i inne elementy do swych zdjęć. Ładując do Imikimi swoje photo możesz stworzyć animowany avatar albo sygnaturkę, którą zastosujesz na swej stronie, blogu, forum czy serwisie społecznościowym. Imikimi jest do pobrania za darmo

Niestety, mimo dużej popularności wśród polskich użytkowników Imikimi, polska wersja aplikacji nie została oddana do użytku. Imikimi nie jest po polsku ale też nie ma innych wersji językowych – jedynie angielską. W dużej mierze jest to spowodowane faktem, iż Imikimi to program bardzo prosty w użyciu i po opanowaniu kilku nowych angielskich słów, nikt nie będzie miał problemów z obcą wersją menu. Aby w pełni cieszyć się możliwościami Imikimi, oprócz instalacji wtyczki należy założyć na serwisie imikimi.com konto użytkownika. Jest ono w stu procentach bezpłatne. Pamiętaj, błędna pisownia (np. Imikim, Imikim I) sprawia, że trudniej odnaleźć oryginalne oprogramowanie.

Instalacja
Kliknij zielony przycisk pod tekstem, rozpocznie to  proces ściągania pliku na dysk. Plik instalacyjny możesz zapisać na dysku i tam go uruchomić lub otworzyć w przeglądarce okno z pobieranymi plikami i tam wcisnąć komendę Otwórz. Wtyczka instaluje się podobnie jak zwykły program. Jeśli aplikacja nie zaczyna działać od razu spróbuj zrestartować przeglądarkę lub upewnij się, że masz aktywne konto na stronie imikimi.com.

Licencja
Imikimi oferuje free download wtyczki. Jest to Imikimi w wersji full, nie trzeba dopłacać za żadne jego elementy. Jedyną przeszkodą, jaką należy pokonać by w pełni używać darmowy Imikimi to rejestracja na stronie oficjalnej programu – imikimi.com.

Obsługiwane systemy operacyjne
Imikimi do pobrania za darmo i działa na następujących systemach operacyjnych Microsoft: Windows 7, Windows Vista, Windows XP i Windows 2000. Imikimi plugin działa również na Mac OS X 10.4/Tiger i 10.5/Leopard.

Obsługiwane oprzeglądarki
Bardzo ważne jest jakie przeglądarki obsługuje Imikimi. Pobierz ten dodatek, jeśli korzystasz z jednego z następujących programów: Internet Explorer, Firefox (również na Mac OS), Safari (na Mac OS), Opera i AOL. Aby zapewnić najlepsze działanie Imikimi zrób download najnowszej wersji wybranej przeglądarki. Pliki instalacyjne w dziale przeglądarki internetowe


Pobierz wtyczkę Imikimi Każde foto upiększone dzięki Imikimi nabierze niepowtarzalnego charakteru i obudzi w tobie żyłkę artysty.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Imikimi Plugin 0.5.1

dodał: ~krystyna , 03.01.2016

nie mogę zainstalować imi kimi,proszę pomóżcie

dodał: ~lidia , 12.05.2012

zainstalowałam program ale nie wiem jak mam z niego korzystać...proszę pomóżcie:)

dodał: ~ala , 28.04.2012

jak się wylogować.Prosze o pomoc

dodał: ~elwireczka , 18.04.2012

Nie mogę nic zrobić na imikimi bo nie moge pobrać wtyczki,jestem załamana

dodał: grace55 , 12.10.2010

super

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie