Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GreenBrowser 5.0.0402

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: More Quick
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2009
Rozmiar: 1,12 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 892

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GreenBrowser 5.0.0402

Pobierz całkowicie darmową przeglądarkę internetową Green Browser!

Jeżeli lubisz zmiany i często przeglądasz stron internetowe, - a kto w dzisiejszych czasach tego nie robi? - zapewne zainteresuje Cię wiadomość, że dostępna jest całkowicie nowa, bezpłatna przeglądarka Green Browser. Przypomina ona nieco popularny Internet Explorer, jest jednak całkowicie innym produktem, w którym postawiono przede wszystkim na wygodę użytkownika.

Bezpłatna przeglądarka sieciowa Greew Browser wyposażona została w takie użyteczne funkcje jak: filtr reklam, autouzupełnianie tekstu, automatyczne odświeżanie strony , automatyczne ukrywanie, automatyczny zapis, pasek wyszukiwania z możliwością wyboru przycisków (patrz niżej), paski zewnętrzne, manager stron, manager pobrań, grupowanie, wtyczki. Nadto wraz z tą darmową przeglądarką otrzymujemy kilka różnych skórek, rozmaite opcje startowe, a także takie pożyteczne rzeczy jak aliasy URL, zapamiętywanie listy  linków, ustawienia paska statusu, czyszczenie systemu, kontrolę ładowania strony, powiększanie strony, tło strony. To jeszcze nie wszystko!

Dzięki darmowej przeglądarce Green Browser możesz również wyszukiwać interesujące Cię rzeczy bezpośrednio z jej poziomu, bez konieczności wchodzenia na strony wyszukiwarek. Możesz także dodać do niej specjalny przycisk lub przyciski do wyszukiwania określonego typu rzeczy, jak na przykład newsy, oprogramowanie, zdjęcia, BT, słowniki, mp3. Wystarczy tylko kliknąć w interesujący Cię temat, a Green Browser zajmie się całą resztą.

Bezpłatna przeglądarka Green Browser pozwala Ci także na dodanie przycisków linków do stron najczęściej używanych przez Ciebie programów. Możesz skonfigurować  tą darmową przeglądarkę w dowolny sposób, wykorzystując w tym celu dziesiątki dostępnych w niej opcji. Możesz także zaeksportować swoje ulubione strony z innych przeglądarek, jak Internet Explorer czy Opera.

Pobierz więc teraz darmową przeglądarkę Green Browser i sprawdź ją w działaniu! Być może przekonasz się co do niej, tym bardziej, że producent wsłuchuje się uważnie w opinie jej użytkowników i Twoje uwagi mogą dopomóc mu w stworzeniu jeszcze lepszego, darmowego produktu!


Podobne Przeglądarki internetowe

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GreenBrowser 5.0.0402Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie