Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GreenBrowser 5.0.0402

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: More Quick
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2009
Rozmiar: 1,12 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 892

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GreenBrowser 5.0.0402

Pobierz całkowicie darmową przeglądarkę internetową Green Browser!

Jeżeli lubisz zmiany i często przeglądasz stron internetowe, - a kto w dzisiejszych czasach tego nie robi? - zapewne zainteresuje Cię wiadomość, że dostępna jest całkowicie nowa, bezpłatna przeglądarka Green Browser. Przypomina ona nieco popularny Internet Explorer, jest jednak całkowicie innym produktem, w którym postawiono przede wszystkim na wygodę użytkownika.

Bezpłatna przeglądarka sieciowa Greew Browser wyposażona została w takie użyteczne funkcje jak: filtr reklam, autouzupełnianie tekstu, automatyczne odświeżanie strony , automatyczne ukrywanie, automatyczny zapis, pasek wyszukiwania z możliwością wyboru przycisków (patrz niżej), paski zewnętrzne, manager stron, manager pobrań, grupowanie, wtyczki. Nadto wraz z tą darmową przeglądarką otrzymujemy kilka różnych skórek, rozmaite opcje startowe, a także takie pożyteczne rzeczy jak aliasy URL, zapamiętywanie listy  linków, ustawienia paska statusu, czyszczenie systemu, kontrolę ładowania strony, powiększanie strony, tło strony. To jeszcze nie wszystko!

Dzięki darmowej przeglądarce Green Browser możesz również wyszukiwać interesujące Cię rzeczy bezpośrednio z jej poziomu, bez konieczności wchodzenia na strony wyszukiwarek. Możesz także dodać do niej specjalny przycisk lub przyciski do wyszukiwania określonego typu rzeczy, jak na przykład newsy, oprogramowanie, zdjęcia, BT, słowniki, mp3. Wystarczy tylko kliknąć w interesujący Cię temat, a Green Browser zajmie się całą resztą.

Bezpłatna przeglądarka Green Browser pozwala Ci także na dodanie przycisków linków do stron najczęściej używanych przez Ciebie programów. Możesz skonfigurować  tą darmową przeglądarkę w dowolny sposób, wykorzystując w tym celu dziesiątki dostępnych w niej opcji. Możesz także zaeksportować swoje ulubione strony z innych przeglądarek, jak Internet Explorer czy Opera.

Pobierz więc teraz darmową przeglądarkę Green Browser i sprawdź ją w działaniu! Być może przekonasz się co do niej, tym bardziej, że producent wsłuchuje się uważnie w opinie jej użytkowników i Twoje uwagi mogą dopomóc mu w stworzeniu jeszcze lepszego, darmowego produktu!


Podobne Przeglądarki internetowe

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GreenBrowser 5.0.0402Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie