Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Toolbar dla przeglądarki Firefox. 5 (beta)

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3907

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Toolbar dla przeglądarki Firefox. 5 (beta)

Google Toolbar to dodatek do przeglądarki Firefox pozwalający usprawnić wiele czynności związanych z przeglądaniem stron internetowych. Posiada on wbudowane okienko przeglądarki Google a także funkcję sprawdzania pisowni, translatora i dodawania komentarzy do stron. Google Toolbar 5 działa po polsku. W razie problemów z Google Toolbar 5, wersję pl pomocy można znaleźć tutaj: "google.com/support/toolbar/?hl=pl" Wypróbuj Google Toolbar 5 - download jest darmowy.

Google Toolbar 5 Beta wyposażony jest w w wygodny pasek wyszukiwania. Zamiast otwierać stronę Google wystarczy wpisać szukaną frazę w pasku narzędzi. Narzędzie to działa podobnie jak wyszukiwarka online – posiada funkcję podpowiedzi a dodatkowo dodaje propozycje z zakładek i historii wyszukiwania. Toolbar Google wskazuje błędy we wpisanym słowie i proponuje poprawną pisownię. Na pasku narzędzi można dodać przyciski stanowiące skróty do stron internetowych – nie musisz wpisywać adresu ani szukać w zakładkach. Przyciski można dodawać samemu lub pobrać gotowe przyciski ze strony Google.

Google Toolbar 5 dla Firefoxa została wyposażona w funkcję „SideWiki”. „SideWiki" pozwala dzieli się swymi uwagami i wiedzą. Pozwala on tworzyć i wyświetlać przydatne informacje na każdej stronie internetowej. Wpisane komentarze przeczyta cała społeczność „SideWiki" ale można również publikować je w serwisach społecznościowych, blogach lub we wiadomości e-mail. Jeśli zapamiętasz swoje zakładki na koncie Google, łatwo dotrzesz do swych ulubionych stron z dowolnego komputera przez Google Toolbar, strony Zakładki Google lub strony iGoogle. Google Toolbar 5 jest free – ściągnij i przetestuj.

Google Toolbar 5 posiada opcję sprawdzania pisowni w e-mailach, formularzach i innych oknach przeglądarki. Google Toolbar ma na dodatek funkcję „Translator”, która pozwala szybko przełożyć treść strony internetowej z 40 języków. Nie lubisz wypełniać formularzy online? Funkcja „Autouzupełnianie” pozwala utworzyć jeden lub kilka profili z danymi osobowymi, z których można przenosić informacje jednym kliknięciem. Pobierz Google Toolbar 5 dla Mozilla Firefox już teraz.

Google Toolbar – instalacja
Aby zainstalować Google Toolbar 5, pobierz plik instalacyjny klikając zielony przycisk pod tekstem. Po uruchomieniu instalki i wyrażeniu zgody na warunki korzystania i politykę prywatności Google, kliknij przycisk „Zainstaluj”. Jeśli okno instalatora nie jest widoczne, oznacza to, że przeglądarka Firefox zablokowała proces. W takiej sytuacji, w górnej części okna Firefox pokaże się stosowny komunikat. Należy kliknąć przycisk „Edytuj opcje” na pasku tego komunikatu. W polu „Adres witryny” należy wpisać „tools.google.com” i kliknąć kolejno komendy „Zezwalaj” i „Zamknij”. Po tym można zacząć instalowanie do początku. Zainstalowany pasek narzędzi wyświetli się w górnej części menu Firefox.

Google Toolbar – licencja
Google Toolbar 5 jest darmowy, rozpowszechniany na licencji freeware.

Google Toolbar – wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na których działa Google Toolbar: Vista, Windows 7, 2000. Aby zainstalować Google Toolbar na XP należy pamiętać aby posiadał on dodatek Service Pack 2 lub nowszy. Można także dodać do Firefox Google Toolbar na Linux. Aby zainstalować Google Toolbar na Mac OS X wymagana jest wersja 10.4 lub nowsza.

Wypróbuj Google Toolbar 5 za darmo. Aby zapewnić najlepsze działanie Google Toolbar ściągnij najnowszy Firefox.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Toolbar dla przeglądarki Firefox. 5 (beta)

dodał: ~magdusiastrzyzow , 18.04.2009

kocham was\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie