Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Toolbar dla przeglądarki Firefox. 4.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2358

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Toolbar dla przeglądarki Firefox. 4.0

Google Toolbar dla przeglądarki Firefox za free do pobrania poniżej to proste narzędzie do jednej z najpopularniejszych przeglądarek internetowych pozwalające na zwiększenie jej możliwości w kwestii wyszukiwania stron i informacji. Google Toolbar dla przeglądarki Firefox po polsku, pozwala także na blokowanie wyskakujących okienek, oraz oglądanie statystyk popularności wskazanych stron internetowych. Download i instalacja Google Toolbar dla przeglądarki Firefox są bardzo proste, a samo narzędzie integruje się z oknem przeglądarki Firefox dodając swoje funkcje do paska narzędzi.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Toolbar dla przeglądarki Firefox. 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie