Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 8

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.12.2010
Data modyfikacji: 05.10.2011
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 6416

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 8

Google Chrome 8 to najnowsze wydanie przeglądarki, o której każdy użytkownik Internetu choćby raz w życiu słyszał. To największa konkurencja dla dwóch gigantów – czyli Internet Explorer i Firefox – która zdobywa sobie coraz większą rzeszą zwolenników. A dlaczego? Download Chrome nic nie kosztuje, więc każdy może przekonać się o tym samemu, jednak warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat przeglądarki przed jej pobraniem.

Jak zachwala swój produkt Google, jest to aplikacja doskonała pod względem szybkości – wedle sloganów reklamowych ma się błyskawicznie wczytywać i równie szybko otwierać strony. Sam interfejs nie jest zbytnio skomplikowany – postawiono tu na przejrzystość i wydajność, jednak nie oznacza to mniejszej funkcjonalności. Dostępny także w wydaniu na Linux Chrome jest przeglądarką, która może automatycznie przetłumaczyć stronę internetową z obcego języka. Gdy na taką wchodzimy, pojawia się zapytanie, czy chcemy tłumaczenia, nie jest to więc proces automatyczny. Google Chrome 8 wyposażone jest  w pole Omnibox, w którym można zarówno wpisać wyszukiwane frazy, jak też i adresy URL. Co ważne, mamy tu system niezależnych kart. Jeśli jedna zawiesi się, nie ma to wpływu na inne – po prostu zamykamy ją bez żadnych konsekwencji.

Dodatkową zaletą Google Chrome pl jest także tryb Incognito, który nie zostawia w systemie ani przeglądarce żadnych śladów odwiedzanych stron. Możemy dzięki temu anonimowo przemierzać Internet i nikt nie będzie wiedział, jakie strony przeglądaliśmy. Dodatkowo mamy tu szereg zabezpieczeń przeciwko złośliwemu oprogramowaniu i nieprzyjemnym niespodziankom. Przeglądarka sama ostrzega przed witrynami wyłudzającymi dane i takimi, które mogą zaszkodzić systemowi, a dodatkowo stosuje mechanizm „piaskownicy”, czyli wirtualnej separacji podejrzanych elementów od systemu.

To wszystko można zyskać, wykonując download Google Chrome z tej właśnie strony. Warto spróbować tej przeglądarki, a z pewnością nie jest to jeszcze ostatnie słowo jej producentów.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 8

dodał: ~kort23 , 04.03.2011

dobra i szybka przeglądarka

dodał: ~sali564 , 20.01.2011

spoko przeglądarka

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie