Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 6.0 Wersja rozwojowa

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2010
Rozmiar: 16.6.MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 806

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 6.0 Wersja rozwojowa

Google przyzwyczaiło nas do częstych premier wersji swojej przeglądarki. Nie całe trzy miesiące temu mogliśmy zapoznać się z Google Chrome 5 a już możemy przekonać się co oferuje wersja 6. Jest to tym ciekawsze, że obecną wersją stabilną jest nadal Google Chrome 4, którą możesz pobrać z działu Przeglądarki (http://pobierz.pl/programy/windows/internet/przegladarki-internetowe/Google_Chrome). Pobierz Google Chrome 6 po polsku klikając zielony przycisk pod tekstem. Google Chrome 6 posiada menu pl.

Co nowego oferuje Google Chrome 6, przeglądarka reklamowana jako super lekka i super szybka? Każdy, kto śledzi jej rozwój nie spodziewa się rewolucji w nowych wersjach i Google Chrome 6 Beta również nie została wyposażona w godne uwagi nowości. Oto co nowego przygotowali autorzy Chrome 6: w czasie kopiowaniu adresów przeglądarka nie dodaje automatycznie na początku http://; poprawiono błąd w wyświetlaniu długich adresów w omnibox oraz ulepszono wyświetlanie czcionek o stałej szerokości w Google Chrome 6 na Linux. Jest to na razie wszystko, co wiemy o Google Chrome 6 - pełna wersja do pobrania tutaj.

Wymagania systemowe
Zainstaluj Google Chrome 6 na XP i Vista. Nie będzie problemu z obsługą Google Chrome 6 na Windows 7. Google Chrome 6 na Linux i Mac OS X znajdziesz tutaj (http://www.google.pl/chrome/). Wszystkie wersje Google Chrome 6 są free.

Licencja
Google Chrome 6 oferowana jest za darmo na licencji freeware. Google Chrome 6 to download bez opłat i ograniczeń

Ściągnij Google Chrome 6, najnowszy model Chrome. Oprócz Google Chrome 6 do pobrania inne popularne przeglądarki z działu Internet – sprawdź. (http://pobierz.pl/programy/windows/internet/przegladarki-internetowe)

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 6.0 Wersja rozwojowaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie