Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 6.0 Wersja rozwojowa

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2010
Rozmiar: 16.6.MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 806

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 6.0 Wersja rozwojowa

Google przyzwyczaiło nas do częstych premier wersji swojej przeglądarki. Nie całe trzy miesiące temu mogliśmy zapoznać się z Google Chrome 5 a już możemy przekonać się co oferuje wersja 6. Jest to tym ciekawsze, że obecną wersją stabilną jest nadal Google Chrome 4, którą możesz pobrać z działu Przeglądarki (http://pobierz.pl/programy/windows/internet/przegladarki-internetowe/Google_Chrome). Pobierz Google Chrome 6 po polsku klikając zielony przycisk pod tekstem. Google Chrome 6 posiada menu pl.

Co nowego oferuje Google Chrome 6, przeglądarka reklamowana jako super lekka i super szybka? Każdy, kto śledzi jej rozwój nie spodziewa się rewolucji w nowych wersjach i Google Chrome 6 Beta również nie została wyposażona w godne uwagi nowości. Oto co nowego przygotowali autorzy Chrome 6: w czasie kopiowaniu adresów przeglądarka nie dodaje automatycznie na początku http://; poprawiono błąd w wyświetlaniu długich adresów w omnibox oraz ulepszono wyświetlanie czcionek o stałej szerokości w Google Chrome 6 na Linux. Jest to na razie wszystko, co wiemy o Google Chrome 6 - pełna wersja do pobrania tutaj.

Wymagania systemowe
Zainstaluj Google Chrome 6 na XP i Vista. Nie będzie problemu z obsługą Google Chrome 6 na Windows 7. Google Chrome 6 na Linux i Mac OS X znajdziesz tutaj (http://www.google.pl/chrome/). Wszystkie wersje Google Chrome 6 są free.

Licencja
Google Chrome 6 oferowana jest za darmo na licencji freeware. Google Chrome 6 to download bez opłat i ograniczeń

Ściągnij Google Chrome 6, najnowszy model Chrome. Oprócz Google Chrome 6 do pobrania inne popularne przeglądarki z działu Internet – sprawdź. (http://pobierz.pl/programy/windows/internet/przegladarki-internetowe)

Podobne Przeglądarki internetowe

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 6.0 Wersja rozwojowaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie