Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 5

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2010
Data modyfikacji: 03.11.2011
Rozmiar: 17.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2253

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 5

Google Chrome 5 to wersja przeglądarki, którą próbuje zdobyć serca użytkowników Google. Czy warto się nią zainteresować? Ma ona szereg użytecznych funkcji, jest także zoptymalizowana pod kątem szybkości działania. Strony internetowe w dostępnej do pobrania przeglądarki Google Chrome 5 otwierają się błyskawicznie, zaś metoda szybkiego wyszukiwania i nawigacji sprawiają, że momentalnie dociera się w pożądane miejsce.

Dostępna za free Google Chrome 5 ma wbudowany translator. Tak więc zawsze, gdy wchodzi na obcojęzyczną stroną, aplikacja pyta, czy ją przetłumaczyć. Można więc bez problemu przeglądać strony w językach jak japoński, chiński czy koreański. Co ważne – przeglądarka jest przeznaczona nie tylko pod Windows. Można używać Google Chrome 5 na Linux, nie ma przeszkód, aby wykorzystywać Google Chrome 5 na Mac.

Aplikacja ma wbudowane mechanizmy ochronne, dlatego też nie trzeba się obawiać wirusów czy złośliwego oprogramowania, jakie może zaatakować system z sieci. Jeśli ktoś ceni prywatność, z pewnością zainteresuje go Tryb Incognito – to przeglądanie stron w sieci, które nie zostawia żadnych śladów. Działa we wszystkich wersjach przeglądarki – od Google Chrome 5 na Windows 7 po Mac.

Jeśli nie znasz jeszcze tej aplikacji, pobierz Google Chrome 5 z tej strony. Jest to całkowicie darmowa przeglądarka, która – być może – stanie się twoją ulubioną. Można by długo jeszcze pisać o wszystkich jej funkcjach i zaletach, jednak nie ma to sensu. Najlepiej sprawdzić samemu w praktyce, jak się ona spisuje. Nie kosztuje to ani grosza, a może sprawić, że używanie Internetu stanie się przyjemniejsze

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie