Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 4.0.295.0 Beta

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3105

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Google Chrome 4.0.295.0 Beta

Google Chrome 4.0.295.0 to przeglądarka internetowa stworzone przez Google z myślą o użytkownikach, którzy przedkładają funkcjonalność nad wygląd programu czy ilość wtyczek. Google Chrome posiada narzędzia, które sprawiają, że program świetnie radzi sobie ze najbardziej wymagającymi aplikacjami sieciowymi. Dzięki rozdzieleniu pracy kart uniknięto zawieszania się całej przeglądarki w przypadku problemów z tylko jedną otwartą stroną. Google Chrome 4.0.295.0 to szybki setup, optymalnie uproszczony interfejs, intuicyjna obsługa i niskie obciążenie systemu. Nie zapomniano o bezpieczeństwie – przeglądarka alarmuje użytkownika gdy odwiedzana strona jest niebezpieczna. Po wprowadzeniu silnika JavaScript, V8, poprawiła się jakość obsługi zaawansowanych aplikacji sieciowych. Google Chrome 4.0.295.0 działa po polsku. Pobierz Google Chrome 4.0.295.0 za darmo i sprawdź jak sprawuje się najnowsza wersja aplikacji.

Nowy Google Chrome 4.0.295.0 wprowadza synchronizację bookmarków. Jeśli w pracy używasz jednego komputera a w domu innego, na pewno potrzebujesz często używać tych samych stron. Jeśli na obu komputerach będziesz używać Google Chrome 4.0.295.0 wystarczy założyć konto Google a zakładki zostaną zsynchronizowane na każdym komputerze z jakiego zalogujesz się na Google. Jeśli lubisz zmieniać wygląd programów, ucieszą cię nowe motywy artystyczne do Google Chrome 4.0.295.0 (Google skins) zaprojektowane między innymi przez Andrzeja Mleczkę, Donnę Karan, Vivienne Westwood czy Dolce & Gabbana.

W najnowszym Google Chrome 4.0.295.0 web browser znajdziemy funkcje znane z poprzednich wersji. „Inteligenta karta” umożliwia szybki dostęp do ostatnio przeglądanych stron, najczęściej używanych wyszukiwarek i ostatnio zapamiętanych zakładek. Google Chrome pozwala tworzyć skróty do stron www na pasku start, pasku szybkiego uruchamiani i pulpicie. Dzięki dynamicznym kartom otwarte okna przeglądarki można zamieniać miejscami lub wyciągać je do osobnego okna a następnie wkładać je znowu do przeglądarki. Tryb incognito sprawia, że nie zostaną zapisane w pamięci komputera żadne dane zostawiające ślady po tej sesji. Szybkie dodanie zakładki możliwe jest przez kliknięcie na gwiazdkę w pasku adresu. Google Chrome 4.0.295.0 ułatwia download plików (status pobierania na pasku przeglądarki, szybkie otwieranie, kopiowanie na pulpit przeciągnięciem).

Najnowszy Google Chrome 4.0.295.0 jest na razie wersją Beta. Specyfiką programów w wersji Beta jest to, że nie są one całkowicie stabilne. Wersje beta są udostępnione użytkownikom przede wszystkim do celów ewaluacyjnych. Jeśli zauważysz błędy w działaniu programu możesz je zgłosić na forum użytkowników. Dodatkowo należy przypomnieć, że Google Chrome 4.0.295.0 Beta version, tak jak każda aplikacja beta, nie jest zalecany do użytku w pracy lub do obsługi ważnych danych, które mogą zostać utracone w razie awarii. Przetestuj Google Chrome 4.0.295.0 – pobierz już teraz.

Pamiętaj o poprawnej pisowni nazwy programu Google Chrome 4.0.295.0. Wpisując w przeglądarce nazwy Google Crome lub Google Chrom, możesz uzyskać błędne wyniki wyszukiwania.

Licencja

Możesz pobrać, zainstalować i używać Google Chrome 4.0.295.0 za free, ponieważ przeglądarka ta rozpowszechniana jest na licencji GNU GPL.

Wymagania systemowe

Oficjalnie potwierdzono kompatybilność Google Chrome 4.0.295.0 z Windows 7. Oprócz tego systemy, na jakich działa Google Chrome 4.0.295.0 to Windows Vista i Windows XP. Nadal prowadzone są prace nad Google Chrome 4.0.295.0 dla Linux. Google Chrome 4.0.295.0 w wersji pl działa od chwili instalacji.

Ściągnij Google Chrome 4.0.295.0 i zrób własny test – czy warto zamienić starą przeglądarkę na Google Chrome? Jeśli wolisz zostać przy innych przeglądarkach, w naszym dziale Internet znajdziesz najnowsze wersje Firefox, Internet Explorer i Opera.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 4.0.295.0 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie