Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 3.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2994

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 3.0

Google Chrome 3.0 to przeglądarka internetowa stworzona przez firmę Google. Idea, jaka stoi za pomysłem stworzenia Google Chrome to chęć szybkiej i stabilnej przeglądarki, która sprosta błyskawicznemu rozwojowi internetu. Zostało to osiągnięte przez zaprojektowanie przeglądarki, która potrzebuje minimalnej ilości zasobów systemowych. Kod Google Chrome został napisany w oparciu o rozwiązania open source i o silnik webKit firmy Apple używany w Safari i iPhone. Google Chrome to prosty wygląd i intuicyjna obsługa. Wszystkie te cechy sprawiają, że użytkownik otrzymuje jedną z najszybszych przeglądarek na rynku. Google Chrome 3.0 oferowany jest za darmo. Dostępnych jest wiele wersji językowych Google Chrome 3.0, wersja pl również.

W Google Chrome znajdziemy pasek adresu, który spełnia kilka funkcji: wyszukiwarki, okna historii. W chwili wpisywania frazy program podpowiada listę stron spełniających warunki wyszukiwania. „Inteligenta karta” to przedstawienie w postaci miniatur ostatnio przeglądanych stron, najczęściej używanych wyszukiwarek i ostatnio zapamiętanych zakładek w nowo otwartym oknie. Przeglądarka pozwala bezproblemowo wyświetlać elementy flash lub java i nie musimy się martwic o instalowanie w Google Chrome 3.0 wtyczek (plugin). Nowy Google Chrom pozwala tworzyć skróty do stron na pasku start, pasku szybkiego uruchamiani i pulpicie. Dzięki dynamicznym kartom można otwarte karty łatwo zamieniać miejscami lub wyciągać je do osobnego okna a następnie wkładać je znowu do przeglądarki. Co ciekawe, Google Chrome 3.0 nie posiada Google toolbar.

Google Chrome wprowadziło funkcję kontroli awarii – zawieszenie się jednej karty nie powoduje zawieszenia całego programu. Używając „menadżera zadań” można w każdej chwili zamknąć błędnie funkcjonującą kartę lub te, które zbyt obciążają system.  Po otwarciu karty w trybie incognito nie zostaną zapisane w pamięci komputera żadne dane zostawiające ślady po tej sesji. Google Chrom ostrzega przed niebezpiecznymi witrynami - podejrzanymi o wyłudzanie osobistych danych, wysyłanie złośliwego oprogramowania lub inne szkodliwe działania. Google Chrome 3.0 pozwala otwierać PDF z poziomu przeglądarki. Jeśli chcesz ożywić Google Chrome 3.0 możesz zainstalować temat graficzny. Nakładki dostępne są na stronie www.Google.pl/Chrome. Pobieranie tematów do Google Chrome 3.0 jest free. Jeśli zauważysz w Google Chrome 3.0 bład lub masz jakikolwiek problem możesz przedstawić swój problem na forum pomocy Google Chrome.

Google Chrome pozwala błyskawicznie tworzyć zakładki kliknięciem na gwiazdkę w pasku adresu. Jeśli dotychczas używałeś innej przeglądarki możesz importować ulubione zakładki, hasła, historie przeglądania oraz ulubione wyszukiwarki. Przeglądarka Google Chrome 3.0 ułatwia download plików – status pobierania pliku wyświetla się pasku przeglądarki a po zakończonym ściąganiu plik można otworzyć klikając na jego ikonkę lub przeciągnięciem myszki skopiować go na pulpit. Nie musisz martwić się, że przegapisz najnowszą wersje przeglądarki - Google Chrome 3.0 automatycznie ściągnie update. Pobierz Google Chrome 3.0 final version już teraz.

Licencja
Google Chrome jest programem freeware – można go ściągnąć i używać całkowicie za darmo.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa przeglądarka Google Chrome 3.0 to Windows XP z Service Pack 2 lub nowszym. Google Chrome 3.0 współdziała z Vista. Nie ma oficjalnych informacji na temat kompatybilności Google Chrome 3.0 i Windows 7. Nadal trwają też prace nad Google Chrome 3.0 dla Linux i Mac. Google Chrome 3.0 instalator jest niewielki i już w kilka chwil możesz wypróbować najnowsze dzieło programistów Google. Google Chrome 3.0 po polsku działa od chwili instalacji.

Przetestuj najnowszy Google Chrome 3.0 w wersji full. Odwiedź nasz dział Przeglądarki internetowe, gdzie oprócz Google Chrome 3.0 do pobrania czekają najnowsze wersje przeglądarek Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox i inne.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • Mozilla Firefox

  Prezentujemy najnowszą wersję przeglądarki Mozilli Firefox, jednego z najlepszych narzędzi do przemierzania świata Internetu.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie