Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 26

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.03.2013
Data modyfikacji: 06.05.2013
Rozmiar: 0,7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1798

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 26

Google Chrome to niezwykle popularna przeglądarka internetowa, która stanowi ogromną konkurencję dla Internet Explorera, Mozilli Firefox, czy innych, równie znanych programów. Jej ogromnym atutem jest "lekkość" oraz bardzo niskie wykorzystanie zasobów systemowych naszego komputera. Jeśli chcesz pobrać najnowszą wersję zupełnie za darmo to dobrze trafiłem. W odsłonie o oznaczeniu 26.0.1410.43 mamy do czynienia między innymi z poprawą funkcjonalności (możliwość instalacji niezliczonej liczby przydatnych pluginów i rozszerzeń) oraz wydajności. Teraz Google Chrome jest jeszcze szybszy pod względem wczytywania stron w porównaniu do produktów konkurencji. Przeglądarka pod tym względem często uważana jest przez użytkowników za zdecydowanie najlepszą na rynku. Dzięki obsłudze wielordzeniowych procesorów, nie ma problemu na rozłożenie pracy programu na kilka procesów, przez co w znacznym stopniu ogranicza to wykorzystywanie mocy obliczeniowej komputera.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 26Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie