Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 26

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.03.2013
Data modyfikacji: 06.05.2013
Rozmiar: 0,7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1805

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 26

Google Chrome to niezwykle popularna przeglądarka internetowa, która stanowi ogromną konkurencję dla Internet Explorera, Mozilli Firefox, czy innych, równie znanych programów. Jej ogromnym atutem jest "lekkość" oraz bardzo niskie wykorzystanie zasobów systemowych naszego komputera. Jeśli chcesz pobrać najnowszą wersję zupełnie za darmo to dobrze trafiłem. W odsłonie o oznaczeniu 26.0.1410.43 mamy do czynienia między innymi z poprawą funkcjonalności (możliwość instalacji niezliczonej liczby przydatnych pluginów i rozszerzeń) oraz wydajności. Teraz Google Chrome jest jeszcze szybszy pod względem wczytywania stron w porównaniu do produktów konkurencji. Przeglądarka pod tym względem często uważana jest przez użytkowników za zdecydowanie najlepszą na rynku. Dzięki obsłudze wielordzeniowych procesorów, nie ma problemu na rozłożenie pracy programu na kilka procesów, przez co w znacznym stopniu ogranicza to wykorzystywanie mocy obliczeniowej komputera.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 26Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie