Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 24

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.01.2010
Data modyfikacji: 11.01.2013
Rozmiar: 22 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 34554

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 24

Najnowsza wersja przeglądarki Google Chrome- Chrome 24 jest przeglądarką internetową stworzoną przez Google jako konkurencja dla Mozilla Firefox. Myśl, jaka przyświecała autorom to stworzenie programu działającego szybko, nie obciążonego wieloma zbędnymi funkcjami. Jednocześnie Google Chrome nie idzie na kompromisy w dziedzinie funkcjonalności i bezpieczeństwa. Program świetnie radzi sobie z najbardziej wymagającymi aplikacjami sieciowymi. Jeśli jedna z kilku otwartych kart zawiesza się, nie trzeba restartować programu. Google Chrome 24. oferuje optymalnie uproszczony interfejs, intuicyjną obsługą i niskie obciążenie systemu. Oczywiście nie zapomniano o bezpieczeństwie – przeglądarka alarmuje użytkownika gdy odwiedzana strona jest podejrzana o szkodliwe działanie. Po wprowadzeniu silnika JavaScript, V8, poprawiła się jakość obsługi zaawansowanych aplikacji sieciowych. Google Chrome 21. działa po polsku. Oprócz Google Chrome 4 na Windows, dostępne są edycje na Mac OS X i Linux . Wypróbuj Google Chrome 24..

Nowy Google Chrome 24. wprowadza synchronizację zakładek. Jeśli pracujesz lub uczysz się na kilku komputerach, na pewno potrzebujesz przeglądać te same strony. Jeśli na obu komputerach będziesz używać Google Chrome 24. wystarczy założyć konto Google a zakładki zostaną zsynchronizowane na każdym komputerze z jakiego zalogujesz się na Google.

W najnowszym Google Chrome 24. nie zabraknie znanych z wersji poprzednich funkcji. „Inteligenta karta” wyświetla miniatury ostatnio przeglądanych stron, najczęściej używanych wyszukiwarek i ostatnio zapamiętanych zakładek. Google Chrome pozwala tworzyć skróty do stron www na pasku start, pasku szybkiego uruchamiani i pulpicie. Dzięki dynamicznym kartom otwarte okna przeglądarki można zamieniać miejscami lub wyciągać je do osobnego okna a następnie wkładać je znowu do przeglądarki. Tryb incognito sprawia, że ślady serfowania nie zostaną zapisane w pamięci komputera. Szybkie dodanie zakładki możliwe jest przez kliknięcie na gwiazdkę w pasku adresu. Google Chrome 24. ułatwia download plików (status pobierania na pasku przeglądarki, szybkie otwieranie, kopiowanie na pulpit przeciągnięciem).

Licencja
Możesz pobrać, zainstalować i używać Google Chrome 24. na licencji freeware.

Internet Explorer nie spełnia twych oczekiwań a Firefox działa zbyt wolno? Wypróbuj Google Chrome 24. Jeśli wolisz zostać przy innych przeglądarkach, w dziale Internet  znajdziesz najnowsze wersje Firefox, Internet Explorer i Opera.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 24

dodał: ~gosc , 12.07.2013

dobra wyszukiwarka

dodał: ~mALINKA ;p , 23.03.2012

właśnie pobieram ;) zobaczymy czy fajne ;)

dodał: Kingaax3 , 09.03.2012

Poleecam ; )

dodał: julo i maik , 20.11.2011

dobra wyszukiwarka

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie